Sayfa 73/133 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 577 - 584 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Değerli Goldaş Mağdurları öncelikle herkese selamlar saygılar.Uzun zamandır sayfada yer alamadım.Tatsız bir olay sonucunda böyle olması gerekiyordu.Her neyse,şöyle bir sayfayı inceleme imkanım oldu.Üzülerek ifade etmek isterim ki ortada tabiri yerindeyse yeller esiyor.Terk edilmişlik hissi uyandırıyor.Ha bu arada bir kişi hariç oda hepimizin bildiği malum şahıs, "dumtekatek" ifade etmek bile zor. dumtekatek'in olduğu yerde yeller esmesi gayet doğal.Kendisi finans my neti de bu hale getirdi orada da çok meşhur.Kendi yazar kendi dinler, pardon okur. Neyse bu kadar iltifat yeter.Herkese saygılar. Hoşcakalın.

2. Yalamalar
    Toplanın biraraya.Nasılda seviniyorsunuz Goldaşın durumuna..Hukuk dışılıklardan besleniyorsunuz..Sizi gidi siziler.
    Sonuna kadar kul hakkını savunmaya devam edeceğim.Dolanın diğer forumlarda hukuk dışı uygulamaları savunun..Sizin başka amacınız yok zaten..
    Bu dünya da yatacak yeriniz yok sizin..Bıkmadınız usanmadınız kul hakkına saldırmaya.
    Ben burada bu forumu yaşatmaya ve gerçekten hisse sahibi olan hissedarla çıkış yolu arıyorumm.
    İnsan olun ..İnsanlıktan nasibinizi alın yalamalar

3. dumtakatak olmadı dümbel neyse yine olmadı.Her neyse, biliyormusun artık sana kızmıyorum.Meydan senin.Çok komiksin ya.Bu arada eski bir Türk filmi aklıma geldi."Kibar Feyzo" Rahmetli Kemal SUNAL :Kovirmisan Ağam derdi ya. Şener ŞEN'de kovmirim ula kovmirim derdi.Anladın sen onu? Bende sana kızmirem lo... Ya sende olmasan ne yapacağız bilmiyorum.Sayende üç beş satır bir şeyler yazıp parmak egzersizi yapıyoruz.Ortada bilgide olmayınca ne yapalım birbirimize sarıyoruz. İyiki varsın

4. Kimsenin yalakalığını yapmayın.Dürüst insan olun ya..Ben Ülkemiz insanının dürüst ve namuslu, insan haklarına saygılı uluslar arasında saygılı yeri olan Atatürkümüzün tanımladığı şerefli bir millet olmasını istiyorumm.Lütfen insan olun, hiçbir menfaat uğruna kendinizi satmayın..Şu Goldaşta yaşananları iyi tahlil edin..

5. Değerli GOLDAŞ mağdurları.Öncelikle herkese selamlar saygılar.Sosyal medyada haber ararken 26.01.2018 tarihli bir yazı dikkatimi çekti.Bu yazıyı siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim. Habertürk yazarı Serpil YILMAZ'ın yazmış olduğu yazının bir kısmını alıntı yaptım.Diğer bölümleri farklı konuları kapsıyor.İsteyen hepsini okuyabilir.
    BAŞLIK ŞU:Türkiye 3 yıldan sonra EY’nin ËœYılın Girişimcisi ligine dönüş yapıyor
    26.01.2018 - 03:36
    Uluslararası denetim ve danışmanlık firmalarından EY, 3 yıllık aradan sonra 2018’de düzenlediği EY Entrepreneur Of The Year - Türkiye Yılın Girişimcisi (EOY) yarışmasıyla, dünyaya yeni bir Türkiye hikâyesi sunmaya soyundu. Girişimcilik alanında dünyanın en prestijli iş dünyası ödülleri arasında anılan EOY, Türkiye’de ilk olarak 2004 yılında düzenlenmişti. Aynı yıl Yılın Girişimcisiseçilen Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlunu, Kerim Taner (Alara Tarım), Sedat Yalınkaya (Goldaş), Ersin Akarlılar (Mavi Giyim), Orhan Turan (ODE Yalıtım), Gülden-Yılmaz Yılmaz (Koton Mağazacılık), Can-Canan Çelebioğlu (Çelebi Holding), Dr. Şükrü Bozluolçay (Bozlu Holding), Feridun Tunçer- Levent Yılmaz (Bay Döner) izlemişti.Hepsi de Monako’da düzenlenen EY World Entrepreneur Of The Yearyarışmasında Türkiye'yi temsil etmişti.
    Girişimcilik uzun soluklu bir yolculuk. Bu yılın başında (2018 Ocak ayı) Alara Tarım'ın yerini, 50 milyon dolara Tekfen Holding aldı. Fransız Bankası Societe Generale ile alacak davası sonuçlanan Goldaş, yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor.
    Burada son parağraf dikkatimi çekti.Yazar, Goldaş'ın yeniden ayağa kalkmaya çalıştığını ifade ediyor.Okurken bile insan heyecanlanıyor değilmi? İçinizden mutlaka birileri bu konuyu eleştirecektir.Ama olsun ben çok heyecanlandım ve sizlerle paylaşmak istedim.Aslında umudum yok denecek kadar az.Ne demiş atalarımız "ÇIKMADIK CANDAN UMUT KESİLMEZ " Kimbilir....
    Hoşcakalın.

6. Yeterin artık
    Ne istiyorsunuz daha goldaş hissedarından,
    Paramızı çaldınız ya, daha ne dalga geçiyorsunuz..Canımızı mı alacaksınız
    Amacın ne senin, bir sene önce biri bir şey yazmış ..Sende algı yönetimi ile bizi mi kekliyorsun..
    Goldaş hissesi olmayıpta bu forumda yalamalık yapanın allah bin kere belasını versin..
    Çoluk çocuğumun hakkı ihşallah çıkar..

7. Türk yargısı için ne utanç verici durum. Türk mahkemelerinin iflas kararı verdiği 15 ton altın davasında İngiliz mahkemeleri Goldaşı haklı buldu ve Goldaşa tazminat ödenmesine karar verdi.
    BIST, SPK , Türk mahkemeleri yaptığınız işlemlerde vicdanınız rahat mı? Kaybeden gariban küçük yatırımcı oldu..Sizler tarih önünde suçlusunuz..Çoluk çocuğunuzun yüzüne nasıl bakacaksınız..Bizim beddualarımızla mezarınızda rahat uyuyacak mısınız??
    Yalınkayalar,
    Lütfen şu hırsız namussuzları açıklayın..
    Bizim kefen paramızdan ne istediler? Yazıklar olsun...Öteki dünya da elimiz yakaların da olacak allahsızların...

8. Yalınkayalar,
    Goldaşı ele geçiren fetöcüleri açıklayın artık,
    Bu allahsızların, din düşmanlarının yüzüne tükürmek istiyorumm.
    Haram olsun paralarım onlara..

Sayfa 73/133 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •