Sayfa 60/133 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 473 - 480 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. dumtek golds tekrar işleme açılması için girişimlere başladınızmı neden golds işleme açmayı düşünmüyorsun da grubuptan falan bahsediyorsunuz ortalığı karıştırmaya çalışıyorsun golds işleme açın gruba falanda gerek kalmaz boş konuşmayın golds tekrar işleme açın

zaten sosgen de batarsa üçün biri bize kalacak korkuyom yakında sosgen de iflas etti açıklaması gelecek diye

2. Çalgıcı
    Dalga mı geçiyon sen ya..Ben küçük bir yatırımcıyım.Ben nasıl Goldası borsada işleme açayım.
    Sen amcalarına söyle yaptıkları hukuki hataları kabul edip Goldaşı borsaya alsınlar.Sen de biliyorsun bu iflas ettirme olayından sadece kücük yatırimcı zarar gördü.
    Grup kurmadır, hak mücadelesidir denilince neden zoruna gidiyor.Neden ortalığı karıştırmayın diyorsun.
    Çalgıcılar kendinizi zaten açık ettiniz.İyice açığa çıktınız.Sen davulcusun herhalde birazdan zurnacıda gelir.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

3. Goldaşı borsadan çıkarmakla sadece küçük yatırımcıya zarar verdiniz.Bizim alınterimiz emeğimiz çalınmış oldu.
    Biliyorum yasalar küçük yatırımcıdan yana değil.Hakkımızı aramaya kalktığımızda doğru yere bassaydın paranızı diyorsunuz.
    Bizde soruyoruz bu şirket borsada ne arıyordu? Hemde 100 endekste işlem görüyordu.
    Bu yasalarla bir şey elde edemeyeceğimizi biliyoruz.Bu nedenle Allah indinde kendinizi sorgulayın.
    Birazcık Allaha inancınız varsa yaptığınız kurumsal hatalarınızı düzeltin.
    Gözlerimiz önünde yapılan hukuki hataları, yetkisizce yabancı bankalar lehine verilen hatalı mahkeme kararlarını düzeltin.
    Biz küçük yatırımcıların zararlarını telafi edin.Goldaşı borsada işleme açın.
    Ne diyeyim ben size ya..
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM!!!

4. devletin böyle patronlara çekip neden hisselerinizi apar topar borsada sattınız sonrada bi sıkıntı yoktur diye haber gönderdiniz madem üretim ve faliyetlerde sıkıntı yoktu neden paylarınızı acilen milyon milyon sattınız patron neden kendi malını satar lütfen devlet yetkilileri bunların hesabını sorun
    Son düzenleme : tusubu34; 09-10-2018 saat: 00:25.

5. bence biz ekonomi istihbaratını uyarmalıyız bunlar pisliği bize bırakıp yurtdışına para kaçırdımı türkiyede para kazan ana türk vatandaşlarını madur et onların parasını yurt dışına kaçır tabi bunu bilmiyoruz böyle bişey varmı insanın aklına herşey geliyor o yüzden biz türk ekonomi istihbaratını uyarmalıyız

6. Çalgıcı
    Şaka gibi bi şeysin sen ya
    Olayları görmuyorsun tamam da
    Okuman yazman olduğuna göre yazdığımı oku bari
    Çok akortsuz çalıyon ya

7. Çalgıcı
    Papaz davası ne hatırlatiyor sana?
    Goldaşta böyle hukuka aykırı bir sekilde ve yetkisiz mahkemelerce verilen iflas kararı neticesinde borsadan atılmış.
    Ve Yalınkayalar da dahil hiç kimse bu olaydan şikayetçi değil. Ahkam kesen borsa yorumcuları bile dili kesilmiş gibi goldaşı ağızlarına almadı.Sonuçta küçük yatırımcının hissesi hiç edilmişti.
    Çaldığın davulun tokmağı kimin elinde çalgıcı?
    İstersen cevap için zurnacıyı veya kemancıyı çağır.
    Hepimiz her şeyin farkındayız. Sen ne diyorsun çalgıcı
    Ben diyorum ki
    KRAL ÇIPLAK

8. Çeşitli oyunlarla paramızı yiyen, çoluk çocuğumuzun geleceği ile oynayan Allahsızlar ; her kuruşumuz sizin ve sülalenizin boğazında kalsın, inim inim inleyin.İstediğiniz kadar gizlenin kaçamazsınız.
    Borsa yorumcusu, ekonomist gibi televizyonlarda kendini gösteren ama goldaş gerçeğine hiç değinmeyen yalama şürekası evde çoluk çocuğunuzun yüzüne nasıl bakıyorsunuz?
    Lanet olsun hepinize?
    Siz ne derseniz deyin, ben diyorum ki
    KRAL ÇIPLAK

Sayfa 60/133 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •