Sayfa 131/133 İlkİlk ... 3181121129130131132133 SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Türkiye borsasının açık seçik delilleri ile halen ortada duran alenen ve planlanarak yapılan hırsızlığıdır Goldaş olayı;
    Suçlular;
    1) Şirketin en büyük ortakları ve şirkette her türlü söz hakkı olan Yalınkayalar
    2) Borsa üzerinde denetim ve yaptırım gücü olan İdareler
    3)Yargıtayın iki kez verdiği iflas iptal kararına uymayan ve hukuka aykırı, küçük yatırımcıyı mağdur eden kararlarında ışrar eden yerel mahkemeler
    4) Goldaşın iflas kararından nemalanan yerli ve yabancı işbirlikçi menfaat gurupları,
    5)Zaman zaman gelip biz küçük yatırımciları yanlış yönlendirmeye çalısan, Fransa bankası hakkında gidin İngiltere'de dava açin gibi saçma ve hukuki dayanağı olmayacak şekilde bizi yıldırmaya çalışan , ellerinde bir tane bile goldaş hissesi olmayan neydi kötü niyetli belirsiz kişiler,
    6)Televizyon kanallarında ve basında sözde ahkam kesen ekonomist, borsa yorumcusu ve analisti gibi ünvanlarla konuşan ve yazan ama Uluslararası tanınan Goldaşın yok oluşu ile sağır dilsiz kesilen çapsızlar ve korkaklar,
    7) TBMM de, binlerce vatandaşın goldaş yolsuzluğu ile mağdur olmasına seyirci kalan araştırma komisyonu kırmayan milletvekilleri,
    Bizler çoluk çocuk sefil olduk, sizler mutlu musunuz,
    Biz 10 senedir kan kusuyoruz.
    Sizlerin içi rahat mı, boğazınızdan lokmalar rahat geçiyor mu,
    Benim gibi mağduriyet yaşayan arkadaşlarım daha ne diyeyim ne yazayım,
    Hukukun geçerli olmadığı bir ülkede yaşıyoruz,
    İnanın Arkadaşlar, Afrika'da ki kabile kuralları ya da aşiret kuralları geçerli olsa dahi çoluk çocuğumuzun hakkını yedirmezdik,
    Saygılarımla...

2. +
    Benim hakkım , buna vesile olan bunlara el verenlerin yedi sülalelerine zehir zıkkım olsun, midelerine bedenlerine ateş olsun, haram olsun.

3. Yalankyalardan haber yokmu halen,

Adalet mülkün temelidir

4. istinaf a gidilmedi mi? dava neyi bekliyor ?

5. İstinaf Mahkemesi Kısaca Ne Demektir?

Bölge adliye ve bölge idari mahkemeleri, istinaf mahkemeleri olarak bilinir. İstinaf başvurusu ile bu mahkemeler; önüne gelen hukuki uyuşmazlıkları, hem maddi vakıa hem hukukilik açısından inceler ve karar verir. İstinaf, hukuki uyuşmazlıkların yeniden ele alınmasını sağlayacak ilk derece mahkemesi ile temyizdeki kanun yolu arasında yer alan yeni bir kanun yoludur.

İflas kararını bölge idare mahkemesi vermişti.Yargıtay reddetmişti.Uluslararası mahkemeye taşınmıştı ve davayı kazanmışlardı.Şimdi iflas kararı veren mahkemeyi dava ettiler sanırım.Siz bizi haksız yere kapattınız diye.Bu davada en az beş yıl sürer.
    Adaletin işlemediği canım ülkemde.

6. Merhaba , Suçlulara verilen : { 1 YIL 8 AY HAPİS CEZASININ TCK MD. 51 UYARINCA ERTELENMESİNE } yönelik , suçluların itirazı ; zarar görenlerin ; cezanın azlığı ( 650 Milyon $ için ödül olduğu ) ve arttırılması için ; İSTİNAF başvurusu yapılmıştı. ama İSTİNAF dava numarası bulunmuyor ; AVUKAT tanıdığı olan veya avukat ile davayı izleyen varmı ? 6 aydır neden İSTİNAF açılmaz . sorabilirmisiniz.

7. Ben çoluk çocuğumun çalınan rızkını istiyorum, hukuku çiğneyerek gasp edilen paramı istiyorum.
    Çoluk çocuğumun nafakasını çalanlarında, bu suça ortak olanlarında, buna göz yumanlarında çoluk çocuğu ile her gün cehennem ateşinde yanmalarını, bu Allahsızların yedikleri her haram lokmanın boğazlarında kalmasını diliyorum.
    Daha ne diyeyim arkadaşlar, 2013 yılından beri hayatımızı kararttı iblisler, hepsine lanet olsun

8. soru havada kaldı .
    AVUKAT tanıdığı olan veya avukat ile davayı izleyen varmı ? 6 aydır neden İSTİNAF açılmaz . sorabilirmisiniz.

Sayfa 131/133 İlkİlk ... 3181121129130131132133 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •