Sayfa 23/133 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 177 - 184 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by zeek24 Yazıyı Oku
    Burada yaptığınız belgeli ve aydınlatıcı konuşmanızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim. Bu serefsizler bir IMKB-50 hissesi idi. Yani herkes dusebilirdi bu tuzaga. Ta 2004'ten baslamislar sahterkarliklarina. O zamanda forumda desiliyordu o yukaridaki fonlar, o yuzden hisse.neti dava ettiler. 4 sene sonra SPK cezalarini vermis.

Bosverin bunlari, 16.sindaki mahkemeye ne oldu?

2. Bu servis edilen şeyleri hepimiz okuduk.Bunların Goldaşın aleyhine dolayısıyla bizlerin aleyhine olduğunu, kesilen cezalarında Goldasa dolayısıyla bize kesildiğini biliyoruz.
    Biz burada kimseyi savunmuyoruz. Hakkimizi savunuyoruz.Ve yazilanlari sorguluyoruz.
    Sen; hissen olmadıği halde neyi savunuyorsun ve kimin borusunu öttürüyorsun?
    Goldaşın hukuk zaferi neden sana dokunuyor?
    Bizi yılginliğa düşürmek için neden bu kadar çırpıniyorsun?
    Allah bize sabır sana da utanma duygusu versin..

3. Nerde kalmıştık ?
    Öncelikle herkese selamlar. Bende sizler gibi goldas mağdurları arasında yer almaktayim. Bu forumda yer alan bazı arkadaşlar ile farklı yerlerde tartışma fırsatım olmuştu. Onlarla tekrar bir arada olmak benim açımdan sevindirici. Gördüğüm kadarıyla pek de değişen yorumlar yok yine sen ben kavgası devam ediyor. Hırsız Yalinkayalar insan gibi açıklama yapsalardi belkide bunlar olmazdı. Elbette şirket onların ama hissesi olan bizler de ortagiz öyle zannediyorum. Şöyle olmuş böyle olmuş hiç farketmez. Bu insanlar yani hırsız Yalinkayalar açıklama yapmamakla zaten seviyesizliklerini ortaya koymuşlardir. O yüzden de bunların savunulacak bir tarafı olmadığı kanaatindeyim. Yukarıda yazıma başlarken "Nerde kalmıştık "demistim. Görülen o ki başladığımız yerdeyiz...Hoscakalin.

4. Abiler yapılan açıklamalar için herkese teşekkür ederim
    Fakat bu sahtekar yalinkayalarla iletişim kurma imkanımız yokmu dur. Bir ümit varmı diye
    Birde bu şekilde olup tahtası tekrar açılan şirket var mı

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. vahdettin bey :Unutmayalım biz nasıl Goldaş hissedarıysak ve çok büyük kayıplar yaşadıysak Yalınkaya'lar en büyük hissedar.
    En büyük kayıp en büyük ortak olarak onların gözüküyor.
    diyorsunuz AMA)
    ...............................
    YALINKAYALAR ortakların hakkı saklı kalarak iki kere hisse arttırımı yaptı ve bu payları spk borsada satamassın dediği halde borsada satarak suç işledi ve halka açıklık oranını yanılmıyorsam %80 lere getirdi onun için burada yazı yazar iken biraz dikkat edin herkez herşeyin farkında

6. Sayın Arkadaşlar;
    Lütfen sorgulayın, size sunulan bilgileri dogru kabul edip yutmayin
    Bildiginiz üzere anonim şirketlerin sorumluluklarî mal varliklari ile sınirlidır.
    Yalınkayaların niyeti hırsızlık, dolandıricilik olsa idi mahkemelerin iflas kararlarina hiç itiraz etmezlerdi.
    Biliyorsunuz bazi anonim sirket sahipleri borçlarin üzerine yatmak için kendi iflasiarını mahkemelerden talep ederler
    Akıllı olalim sorgulayalım.
    Goldaş uzerine oynanan oyunları görelim
    Gözünuze takılan at gözlüklerini çıkarın.Olaya geniş açıdan bakın..

7.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Sayın Arkadaşlar;
    Lütfen sorgulayın, size sunulan bilgileri dogru kabul edip yutmayin
    Bildiginiz üzere anonim şirketlerin sorumluluklarî mal varliklari ile sınirlidır.
    Yalınkayaların niyeti hırsızlık, dolandıricilik olsa idi mahkemelerin iflas kararlarina hiç itiraz etmezlerdi.
    Biliyorsunuz bazi anonim sirket sahipleri borçlarin üzerine yatmak için kendi iflasiarını mahkemelerden talep ederler
    Akıllı olalim sorgulayalım.
    Goldaş uzerine oynanan oyunları görelim
    Gözünuze takılan at gözlüklerini çıkarın.Olaya geniş açıdan bakın..
    Dumtekatek yazarken bile zorlanıyorum. Geçmişte sizi az çok tanırım maalesef yine karşılaştık. Takdiri ilahi olsa gerek. Öncelikle bu forumda at yok onu bil. Burası hayvanat Bahçesi hiç değil. O yüzden ifadelerini düzgün kullan. Kardeşim Goldas magdurumusun yoksa degilmisin önce buna cevap ver. Değilsen işine bak. Ha mağdursan o zaman başka. Insanlarin fikirlerine saygılı olmayı öğren. Bir defa Yalinkayalar hırsız bunun lami cimi yok.Spk kararları ortada bu adamları herhalde yoldan toplamadilar. Incelemisler böyle bir karar almışlar. Küçücük beyninle bunu yok sayıyorsun. Ya adamlar bi defa olsun açıklama yaptılarmi. Insaf be kardeşim.Sana zaten ne anlatsam boş geçmiş dede oyleydin yine öylesin .Biraz kendini yetistir be kardeşim. Sap geldin saman gitme bari. Herkese saygilar.

8. Ben ne diyorum.Siz ne diyorsunuz.Birilerinin ezberlettiği lafları burada tekrar ediyorsunuz.Ya çok safsınız ya da mağdur olmayıp birilerinin borularini burada öttürüyorsunuz.
    Dünyanın sayılı kuyumculuk şirketi hukuka aykıri iflas ettiriliyor.İngiliz mahkemeleri hırsizlik yoktur diyor.Ayni seyleri tekrarllıyorsunuz burada.Sen ayni kişisin mutlaka
    Yeterin artik ya.İnsanlara hakaret etmeyin ve salak yerine koymayin.Aklı olan gerçekleri görüyor.Kul hakkına saygı gösterin.

Sayfa 23/133 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •