Sayfa 30/133 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by hasanaydin82 Yazıyı Oku
    5bin lot var bende. Benim anlamadığım şirket diye birşey kalmamış, yani dava kazanılsa da olmayan şirketin hissesini nasıl borsaya tekrar açacaklar? Ha tazminat kazanılır spk bir fiyat biçer adamlara geri alım zorunluluğu gelir bizden alirlar vs mantıken olabilir ama yeniden işlem mantık dışı bana göre.
    30 bin de ben de var kardeş. Yalınkayalar alacağı tazminat ile şirketin ismini değerlendirmek ve faaliyete geçirmek isterse çağrı yapabilir. Bu onlar için karlı görünüyor ise bize de bir umut var. Eğer mahkeme gerçekten goldaş ı haklı bulup tazminata hükmetti ise hisse sahipleri de kendi oranlarında alacaklı olmalıdiye düşünüyorum. Yinede aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş atasözü aklımdan çıkmıyor

2. 120 binde bende var 0.70 maliyet

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 20 bin de bende 079 maliyetli

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hükümet sesimizi buradan duyamaz. Goldaş maduru olan her arkadaşıma şunu söyleyebilirim ki yaşadığımız ve nefes alabildiğimiz her gün için en az bir tane Bimer ve Cimer'e " Goldaş şirketi nerede, neden iflas talepli davayı kazandığı halde faaliyet göstermiyor yada Bist'e kote olmuyor? " Bu mesajı hepimiz her gün yollayalım.

5. Kalemi kuvvetli ve hissenin geçmişini iyi bile bir arkadaş örmek bir dilekçe yazabilir mi?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Vay beeee en salak benmişim maliyet 2 ye yakın. 3.5 civarına geldiğinde satıp bir daire alacaktım. Daireyi bulduk ama hanım istemedi,kadın sözü dinlemenin cezası bir daire oldu

7. 85 bin de bende var spk nın satamazsın dediği payları sattı bize bunun bir cezası olmalı diye düşünüyorum. SPK nın suç duyurusunda bulunduğu bu dava lar devam ediyor bir arkadaş dava gününü buradan paylaşıyor , her gün dua ediyorum iyi bir ceza alırlar diye .. 5-6 yıldır aralıksız her gün bir haber varmı diye önceleri haber borsa şimdi bu siteye bakıyorum kabullenmek zor yılların birikimi diyecek lafım allah belanızı versin yalınkayalar.

8. himmet karadağ böyle demiş ama inşallah hayırlısı patronların yapmış olduğu sorumsuzluğun cezasını biz ky neden cekiyoruz bu normal bi iflas durumu değil ki resmen hileli iflas ve ingilterede mahkeme kazanılmış patronlardan tık yok derhal sorumlu kişiler yargı önüne çıkarılıp hesap vermeli muz cumhuriyetindemi yaşıyoruz böyle sacmalık olmaz https://twitter.com/himmetkaradag

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...ensin-40783277

Sayfa 30/133 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •