Sayfa 15/133 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Goşdaş mahkemesi ingilterede son noktayı koymadılarmı ki burda bir dahamı mahkeme yapıyolar arkadaşlar. Bilmediğim için bilgilendirirseniz minnettar kalırım. Teşekkür ederim

2.  Alıntı Originally Posted by Ozkanermek Yazıyı Oku
    Goşdaş mahkemesi ingilterede son noktayı koymadılarmı ki burda bir dahamı mahkeme yapıyolar arkadaşlar. Bilmediğim için bilgilendirirseniz minnettar kalırım. Teşekkür ederim
    Istanbul da olan goldas magdurlari,mahkeme sonucu yok mu nedir durum.bir takip edin yav

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimseden ses seda yok valla. Güzel günler yakındır. İçten inanıyorum

4. çıkacak ses kalmadı ki millette....

5. Goldaşı diğer borsa sitelerinden kaldirdilar.Kim ve neden bizim sesimizi kısmak istiyor??

6. Goldaş ile yabanci bankalar arasinda yapılan sözleşmeler de uyuşmazlık halinde açıkça İngiliz Mahkemelerinin yetkili olduğu belirtilmesine rağmen ve yapılan tüm itirazlara rağmen Türk Mahkemeleri neden iflas kararı verdi??
    Yabanci bankalar kimlere güvenerek yetkisiz Türk Mahkemelerinde dava açtilar?
    Yargıtay ve İngiliz Mahkemeleri Goldası haklı bulması na rağmen Goldaş halen neden borsaya alınmıyor??
    Goldaşın altinlarina ve parasına dolayısı ile hepimizin yatırımına kim ya da kimler el koydu??
    Goldaşin tepesinde birden biten SPK 5 yıl boyunca neden gerekli denetimi yapmadi da sonunda cezayi bizim gibi devletine güvenipte borsaya yatırim yapan küçük yatırımcıya kesti??
    Dünyanın sayıli kuyumculuk firmasi batirilirken neden televizyon kanallari, borsa yorumculari tek söz edemiyorlar??
    Daha bunun gibi bir sürü sorulara cevap bulamiyorum.
    Umutlarinızi kirmak istemem ama ben bu sorularima cevap bulamadığım için umudumu kaybettim.
    Haram olsun bütun emeğim. Çoluk çocuğumun boğazından keserek biriktirdiğim para..
    Bu hukuk düzeninde hak aramak sadece bir hayaldir.

Yav kardesim sizlerle ugrasmanin imkani yok.

Adam caldi 11.5 ton altini. Hangi kurum seni koruyacak? SPK'dan aciklama yapildi iste sirketin varliklarini baska sirketlere aktardi, gercek disi bilancolar yolladi, olmayan stoklari gosterdi vs diye.

Birakin artik devleti suclamaktan. Gidin hirsiza Florya'daki yalisinin onunde pankart acin. Taslayin. Ne bileyim.

Iscileri 1.5 sene maas alamadi, hala birsey alamamislar. Sen kimin umrunda olacaksin. Kavgasini etmeden 5 sayfa oncesinden yazdiklarimi oku.

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Goldaş ile yabanci bankalar arasinda yapılan sözleşmeler de uyuşmazlık halinde açıkça İngiliz Mahkemelerinin yetkili olduğu belirtilmesine rağmen ve yapılan tüm itirazlara rağmen Türk Mahkemeleri neden iflas kararı verdi??
    Yabanci bankalar kimlere güvenerek yetkisiz Türk Mahkemelerinde dava açtilar?
    Yargıtay ve İngiliz Mahkemeleri Goldası haklı bulması na rağmen Goldaş halen neden borsaya alınmıyor??
    Goldaşın altinlarina ve parasına dolayısı ile hepimizin yatırımına kim ya da kimler el koydu??
    Goldaşin tepesinde birden biten SPK 5 yıl boyunca neden gerekli denetimi yapmadi da sonunda cezayi bizim gibi devletine güvenipte borsaya yatırim yapan küçük yatırımcıya kesti??
    Dünyanın sayıli kuyumculuk firmasi batirilirken neden televizyon kanallari, borsa yorumculari tek söz edemiyorlar??
    Daha bunun gibi bir sürü sorulara cevap bulamiyorum.
    Umutlarinızi kirmak istemem ama ben bu sorularima cevap bulamadığım için umudumu kaybettim.
    Haram olsun bütun emeğim. Çoluk çocuğumun boğazından keserek biriktirdiğim para..
    Bu hukuk düzeninde hak aramak sadece bir hayaldir.

8. Caldiysa İngiliz mahkemesi goldasi nasıl haklı bulur ?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 15/133 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •