Sayfa 186/186 İlkİlk ... 86136176184185186
Arama sonucu : 1488 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Jako,hedefe ne zaman varır? Çok teşekkür ederim.
    1 Nisan 2024

2. Prof. Dr. Naci Görür: (İstanbul depremi)

"Kumburgaz ya da Adalar fayının kırılmasını bekliyoruz. Kırılırsa oluşacak depremin büyüklüğü 7,2 ile 7,6 arasında."

KIRMIZI 7581 kırıldı mı 7437 aktif olur... sarıda kırılırsa lacivert 6746 aktif olabilir.. adam olacak çocuk tukuaz 7855 üzeri 2 kapanış
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Amerikan borsası yeni zirve yaptı bugün. Bizim borsamız faizi, seçimi bahane etti, bahanelerle kırılım ihlalleri yaptı ve hesaplanabilirlik kalmadı. Yıl sonu rallisi beklemeye devam ediyorum eğer tersi olursa, yükseliş beklerken devam eden düşüş, düşüşün derinleşmesi habercisidir.

5. Endeks çökmedi, 18 eylüldeki seviyesinde bugün.
    Faizler hatırlı bir seviyeye yükseldi, bu piyasanın dengesini bozacak bir gelişmedir ve bankalar bu yüzden satış tarafına geçtiler.
    Gazze İsrail savaşı çıktı bu da çok önemli bir etken.
    Bunlara rağmen. Kimse suçlu aramasın, faiz yükselince borsanın eli zayıflar. Kırılımlar ihlal edildi. Mahalli seçimler var. Seçimden sonra neşe gelir.

Yeni yıl herkese sağlık huzur ve para getirsin..

pala yeni yılı 7530 ile 7550 aralığında kapatabilir.. ancak 7837 seviyesinin üzerine çıkılmadığı sürece olası yükselişe şüphe ile bakarım.. 7837 üzerinde 2 kapanış yaparsa dönüşte bu seviye benim için mutlak stop olur.. aşağıda 7060 seviyesi var kırılması ile 6380 seviyesi aktif olabilir.. ocak 1. ve 2. haftayı yatay aşağı bekliyorum..
    kazancınız bol ve daim beyaz olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Amerikan doları çok güçlü bir yükseliş trendinde.

8. BEDELSİZ POTANSİYELİ

Sayfa 186/186 İlkİlk ... 86136176184185186

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •