Sayfa 264/756 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. iyimser düşünmek istiyorum. Satışlarda sıkıntı olcağını düşünmüyorum Kur hareketi mart sonunda başladı . % 5-6 lık bir bozulma var. Benzer bozulma yıl sonunda da olmuştu ama son çeyrek karı güzel geldi. İlk çeyrek karı da güzel gelebilir. Kredili olarak bir miktar malı taşıyan kişi/kişiler piyasanın bozulması nedeniyle aracı kurum tarafından satışa zorlanmış olabilir. Onun için dünkü ve bugünkü alıcıları paylaşabilirmisiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    iyimser düşünmek istiyorum. Satışlarda sıkıntı olcağını düşünmüyorum Kur hareketi mart sonunda başladı . % 5-6 lık bir bozulma var. Benzer bozulma yıl sonunda da olmuştu ama son çeyrek karı güzel geldi. İlk çeyrek karı da güzel gelebilir. Kredili olarak bir miktar malı taşıyan kişi/kişiler piyasanın bozulması nedeniyle aracı kurum tarafından satışa zorlanmış olabilir. Onun için dünkü ve bugünkü alıcıları paylaşabilirmisiniz.

blc.jpg
    buyrun

3.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    blc.jpg
    buyrun
    Bugünkü takasmıdır.
    bugün ve dünü ayrı ayrı paylaşabilirmisiniz

4.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    iyimser düşünmek istiyorum. Satışlarda sıkıntı olcağını düşünmüyorum Kur hareketi mart sonunda başladı . % 5-6 lık bir bozulma var. Benzer bozulma yıl sonunda da olmuştu ama son çeyrek karı güzel geldi. İlk çeyrek karı da güzel gelebilir. Kredili olarak bir miktar malı taşıyan kişi/kişiler piyasanın bozulması nedeniyle aracı kurum tarafından satışa zorlanmış olabilir. Onun için dünkü ve bugünkü alıcıları paylaşabilirmisiniz.

Mayısta iyi olacak... 3 un üstü gelecek inşallah... Gerçekleşince tebrik etmeyi unutmayın lütfen😂😂

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Bugünkü takasmıdır.
    bugün ve dünü ayrı ayrı paylaşabilirmisiniz
    2 günlük aracı kurum dağılımı, bunu istememiş öiydiniz

6. 2017 / 9 çeyrek bilançosu öncesinde / yada açıklanınca Teb bayağı mal almıştı. Lakin Daha sonra zararına bunları sattı. Kağıt 1.96 gördükten sonra Tebin ve Gediğin satışlarıyla kağıt 1,3 lara düşmüştü. Oradan buralara geldik Teb zaten bir süredir mal alıyordu son bir ayda 440 Civarı bir kısmını satmış görünüyor. Oyak alıcı konumda geçmişini bilmeyenler için geçen Oyak kağıdı 1,10 larda toplamaya başladı yaklaşık 2 milyona kadar çıkmıştı.Süreç içinde bu malların bir kısmı YKB'ye geçti. Şİmdi 1.75 bin. Sonuç olarak toplanan mallarda Teb hariç sıkıntı görünmüyor gibi. Tahtada satışları anlık olarak seyrettim. Acelesi var gibiydi önce hızlıca verdi sonra azar azar alındıkça kısa sürede sattı.

Maalesef küçük kağıtların sorunu bu . 200 bin satmak istersen tahta çöküyor ayrıca kağıt düşüyor diye panikleye kylerde bunlara katılıyor. Onun için halka açıklık miktarının yüksek olması iyidir. Az ise volalite yüksek oluyor. Tercih meselesi azsa kağıt çok prim yapabiliyor yada düşüşlerde çok tepki veriyor.

Kağıdına güveniyorsan sabredeceksin Su akar yolunu bulur yada altın çamura düşse de altındır.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bedava peynir fare kapanında bulunur.

7. Günlük takas görebilen arkadaşlar gün sonunda takas paylaşımı yaparsa sevinirim. 18 aydır hissedeyim Temel analizde ihtiyaç oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    2 günlük aracı kurum dağılımı, bunu istememiş öiydiniz
    ilk tarihin üzerine curser gelmiş göremedim. onun için yazmıştım.

Teşekkürler

Sayfa 264/756 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •