Sayfa 299/755 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    allah belanı versin, ne o bilançoyu getirseydin ne ben görseydim lanet olası hisse
    Nasip de böyle bişey olsa gerek. Gösterilmek istenileni görmek...

2.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    Nasip de böyle bişey olsa gerek. Gösterilmek istenileni görmek...
    deuchede işler karışık onun satışları vardı ama hissede fazla bir ağırlığı yok, bundan önceki herhangi bir hissemde kalsaydım bu duruma düşmezdim, güya sağlama aldım kendimi, hele bir bir gün metroda kalmışlığım varki, tl olarak zirvede olabiliridim , şim di seç beğen al, bir de aldığımı hiç yazmadım galip kağıdı aldım diye kendime kızdım

3. sevgili dostlar benden bu kadar uzun zamandır taşıdığım hisseden endeksin bozması nedeniyle ayrıldım. Seçime kadar işler kötü gidecek gibi onun için nakde döndüm .1 yıldan fazla taşıdığım hisseden maliyetlerime geldiği için ayrıldım. Türk borsasında uzuncu olmamak lazımmış bilanço milanço hepsi hikayeymiş öğrendiğim bu. Kalanlara allah kolaylık versin

4.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    sevgili dostlar benden bu kadar uzun zamandır taşıdığım hisseden endeksin bozması nedeniyle ayrıldım. Seçime kadar işler kötü gidecek gibi onun için nakde döndüm .1 yıldan fazla taşıdığım hisseden maliyetlerime geldiği için ayrıldım. Türk borsasında uzuncu olmamak lazımmış bilanço milanço hepsi hikayeymiş öğrendiğim bu. Kalanlara allah kolaylık versin
    maliyet dediğiniz şey tl midir sadece , bir yıllık zaman kaybınızı , enflasyon kaybınızı ne yaptınız,nerede çıkaracağınızı düşündünüz bilemedim,genede hayırlısı olsun...

5. Herhangi bi yönlendirme maksat li değil sadece iyiniyetle gönderiyorum inşaallah çıktığınız yerden yukarı dönmez siz kazanırsın ytd değildir biline

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kurlar bu seviyede kalırsa ve birinci çeyrektedi 6.5 milyon vergi öncesi karın tamamı kur farkına gidecek ve birinci çeyrek karı kadar 5 milyon kar açıklayacak. Bilaçonun düzelmesi 3 çeyreği bulur. Sudan ucuz hisse ama tahta yapıcısı olmadığı için alan satıyor.bu yüzden kağıt 2li rakamlarda buraya geldi. Ayrıca Oyak ve YKB takası toplamı 2 yıldır aynı durumda yani tahtanın malı toplu 2 yi gördükten sonra 4 lü rakamlara gideceğini ve bu takasların çözüleceğini düşünmüştüm ama olmadı galiba bu mallarda patronun mallar.

ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Herhangi bi yönlendirme maksat li değil sadece iyiniyetle gönderiyorum inşaallah çıktığınız yerden yukarı dönmez siz kazanırsın ytd değildir biline

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu temenniniz hiç şık durmadı sn. çarşambi,alttan trend çizgisini de çizseydiniz baride değip değmediğini görseydik....

8.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    sevgili dostlar benden bu kadar uzun zamandır taşıdığım hisseden endeksin bozması nedeniyle ayrıldım. Seçime kadar işler kötü gidecek gibi onun için nakde döndüm .1 yıldan fazla taşıdığım hisseden maliyetlerime geldiği için ayrıldım. Türk borsasında uzuncu olmamak lazımmış bilanço milanço hepsi hikayeymiş öğrendiğim bu. Kalanlara allah kolaylık versin
    Hayırlısı olsun dostum. Sanırım senin satışları alan benim. Aslında tek sorunumuz alınması gereken yerden satıp, satılması gereken yerde alım yapıyoruz. 2,20 lerden vermiştim ben tekrar girdim. Bu fiyatlar gerçekten komik fiyatlar. Patron geçen senelerde geri alım programı açıklamıştı. Muhtemelen tekrar açıklayabilir diye düşünüyorum. Burada en son kızılacak olan kişi patron. Adam oldukça güzel yönetiyor şirketini ciddi kar sağlıyor. Buradada hisse geri alım yapıyor. Daha ne yapsın fabrikayı bırakıp ekran başında hissemi alıp satsın.

Sayfa 299/755 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •