Sayfa 300/759 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 6067 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. ben hissede bilançoya şirket üretimine ve daha sonra grafiğe bakarım.bence şuan hepside olumlu.şuan bende zarardayım bu hissede üretim güzel bilanço güzel ve grafiğe görede 3lü dip oldu.Üçgen formasyonda 1,39 seviyesi destek sonra dönüş gözüküyor.ve üçgen formasyonun hedefi uçuk rakam şuan buraya yazsam inandırıcı gelmicek. adx+dı pozitif görünümde.pozitif uyumsuzluk 1,85 e kadar var.hayırlısı arkadaşlar bu benim gördüklerim.ne zaman panik yapsam kaybettim ne zaman gördüklerimin arkasında durdum kazandım.yatırım tavsiyesi değildir.benim düşüncemdir.

2. İstediğiniz trend olsun burası dip fakat korku faktörü bunu değiştirilebilir o yüzden dikkatli olmakta fayda var

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    maliyet dediğiniz şey tl midir sadece , bir yıllık zaman kaybınızı , enflasyon kaybınızı ne yaptınız,nerede çıkaracağınızı düşündünüz bilemedim,genede hayırlısı olsun...
    Bir yıllık mevduat faizi karı kadar getirim var. Sadece zaman kaybım oldu bir iyi bir kardan oldum. Daha aşağı düşerse zarara girecektim. Endekste Bankalara 2 gündür çok sert satış gelmesiydi satmayacatım. Ama küçük kağıtlar durumu ne kadar iyi olursa olsun endekse ayak uyduruyor. Endeks 90.000 lere gelirse buda kayıtsız kalamaz 1.2li rakamları görür düşünüyorum. Bazı şirketlerin iyi bir finansmancıya ihitiyacı var.Tam kapasite çalışan şirket eğer döviz borçlarını %16 dan TL ye dönebilseydi dönemsel olarak % 4 faiz öderdi ve kur riski olmazdı. Bu da yıllık 23-24 milyon net kar yaratırdı Otelden para kazanamamasına rağmen.

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun dostum. Sanırım senin satışları alan benim. Aslında tek sorunumuz alınması gereken yerden satıp, satılması gereken yerde alım yapıyoruz. 2,20 lerden vermiştim ben tekrar girdim. Bu fiyatlar gerçekten komik fiyatlar. Patron geçen senelerde geri alım programı açıklamıştı. Muhtemelen tekrar açıklayabilir diye düşünüyorum. Burada en son kızılacak olan kişi patron. Adam oldukça güzel yönetiyor şirketini ciddi kar sağlıyor. Buradada hisse geri alım yapıyor. Daha ne yapsın fabrikayı bırakıp ekran başında hissemi alıp satsın.
    Hayırlı olsun, patrona kızılmamalıda hisse halka arz fiyatından aşağıda, kyden topladığı para kadar değeri yok( dolar bazında),7 /8 yıl sonra , tl bazında da halka arz fiyatının altında hangisi yanlış , doğrusu kime kızacağımı bilemiyorum...

5. [QUOTE=hissegörehisse;2243056]ben hissede bilançoya şirket üretimine ve daha sonra grafiğe bakarım.bence şuan hepside olumlu.şuan bende zarardayım bu hissede üretim güzel bilanço güzel ve grafiğe görede 3lü dip oldu.Üçgen formasyonda 1,39 seviyesi destek sonra dönüş gözüküyor.ve üçgen formasyonun hedefi uçuk rakam şuan buraya yazsam inandırıcı gelmicek. adx+dı pozitif görünümde.pozitif uyumsuzluk 1,85 e kadar var.hayırlısı arkadaşlar bu benim gördüklerim.ne zaman panik yapsam kaybettim ne zaman gördüklerimin arkasında durdum kazandım.yatırım tavsiyesi değildir.benim düşüncemdir.[/QUOTE

Şu uçuk rakamı bilmek isterim doğrusu benim temel verilere dayanarak verdiğim fiyatlarla örtüşüyormu diye...

6. [QUOTE=kitapci0;2243189]
     Alıntı Originally Posted by hissegörehisse Yazıyı Oku
    ben hissede bilançoya şirket üretimine ve daha sonra grafiğe bakarım.bence şuan hepside olumlu.şuan bende zarardayım bu hissede üretim güzel bilanço güzel ve grafiğe görede 3lü dip oldu.Üçgen formasyonda 1,39 seviyesi destek sonra dönüş gözüküyor.ve üçgen formasyonun hedefi uçuk rakam şuan buraya yazsam inandırıcı gelmicek. adx+dı pozitif görünümde.pozitif uyumsuzluk 1,85 e kadar var.hayırlısı arkadaşlar bu benim gördüklerim.ne zaman panik yapsam kaybettim ne zaman gördüklerimin arkasında durdum kazandım.yatırım tavsiyesi değildir.benim düşüncemdir.[/QUOTE

Şu uçuk rakamı bilmek isterim doğrusu benim temel verilere dayanarak verdiğim fiyatlarla örtüşüyormu diye...
    3,30 sn kitapçı.örtüşüyormu bende merak ettim.

7. Dolar bazli bakınca 1usd ilk durak 1.7 usd zirve onunda en az %15i zirveyi gecmek olurki 1.95usd olur bu , usd ler zamanla mutlaka tl ye denk gelen fiyatlari görür ama ne zaman bilinmez ...aman ha bu dediklerim ytd kabul edilmeye

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. [QUOTE=hissegörehisse;2243288]
     Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku

3,30 sn kitapçı.örtüşüyormu bende merak ettim.
    Şu fırtına dindiğinde , taşlar yerine oturduğunda, yıl sonuna 23 ile 26 mn. arası bir kar beklentim var, marjı biraz açık tutuyorum, 3.50 ile 5 tl arası , çıkılacak bir rallide 5 gösterilip 3.50 ye kadar salarlar diye bir öngörüm var...tabi bu arada hisse de olurmuyum bilmiyorum ytd

Sayfa 300/759 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •