Sayfa 324/757 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 6052 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Blcyt eğer bu çeyreği de kazasız atlatır, dövizden fazla etkilenmediğini gösterir, üzerine bir de geçen çeyrek civarı faaliyet karı yazarsa Gents benzeri bir performans gösterebileceğini düşünüyorum. Tek eksimiz hissenin aşırı satılmış olması ve piyasaya bugüne kadar güven verememiş olması. Karlılığın devamı bu handikapın kırılması için uygun ortamı sağlayabilir. Şahsen benim maliyetim çok yukarıda kaldı. Yeni girecekler için mevcut seviyeler çok güzel fiyatlar olabilir.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

2. Geçen çeyrek karı ikinci çeyrekte gelemez, döviz yükümlülüğünden dolayı, seçimden sonra taşlar yerine oturduğunda çok güzel şeyler olabilir

Faaliyet kari gelebilir sn. Kitapçı. Hatta geçebilir de.
    Öyle ki şirket tam kapasite çalışıyor. Satışları Eur endeksli. Net kârı ise borçlarından dolayı hep düşük kalıyor.
    Saygılarımı sunarım.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4. Şirketi aradık, satışların euro olduğunu, bir sorun olmadığını, 2ç'te yine kar beklediklerini söylediler. İlk ya da ikinci turda RTE tekrar seçilirse hem piyasa hem de blcyt iyi olur. Allah memlekete hayırlı olanı nasip etsin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mausolos Yazıyı Oku
    faaliyet kari gelebilir sn. Kitapçı. Hatta geçebilir de.
    öyle ki şirket tam kapasite çalışıyor. Satışları eur endeksli. Net kârı ise borçlarından dolayı hep düşük kalıyor.
    Saygılarımı sunarım.

Asus_z010d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Faaliyet karında haklısınız, piyasa net kar görmek ister...

Sevgi saygı bizden de size....

Ben bunu aneleye benzettim,,,o da 1.33 lerden başlayan hareketini 4.10 da noktalamıştı.
    Bakalım biliciyi de bilecekmiyim.
    Yoksa piliç mi olacağız
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Ilk çeyrekteki 5.1 milyonkarını koruyabilecekmi?
    66 milyon tl açık döviz pozisyonu var döviz buralarda kalırsa 10 milyon tl kambio zararı yazacak.
    Siz ne dersiniz.!!!!!!!!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by Elçi1 Yazıyı Oku
    Ilk çeyrekteki 5.1 milyonkarını koruyabilecekmi?
    66 milyon tl açık döviz pozisyonu var döviz buralarda kalırsa 10 milyon tl kambio zararı yazacak.
    Siz ne dersiniz.!!!!!!!!!!!!!!
    Geçen yıl 12 aylıkta 27 milyon finansman gideri ödediği halde,15 milyon net kar etmiş
    brüt karlılığı yüksek %36,,bu yüzden f.giderleri ile başa çıkabileceklerini düşünüyorum.
    Tabii gelecek ne gösterir bilinmez.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 324/757 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •