Sayfa 416/755 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Bu ahlaksız hisse gibi dayak yemeyi seveni görmedim.
    Yakında ben de iyi bir sopa çekeceğim, sotede denk getirmek için fırsat kolluyorum...
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

2. bi oyuncunuz daha oldu. sizi uyarmıştım hadi bakalım hodri meydan

3. Verdikmi her zaman al firsati verir,sahipsiz eşek

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Verdikmi her zaman al firsati verir,sahipsiz eşek

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sahibi var da salak oğlu salak. korkak. belki de aldığı lotları bile kredili alıyordur. neden bu kadar korkak olsun ki.
    biri verdimi peşine hemen veriyor. böyle mal taşınır mı. git başka kumda oyna.

5. Bugün ciddi hacimsiz ama yüksek oranda düştük. 1.47 direncinin altında kapandı. 1.43 desteğini de kırarsa 1.30 altı gündeme gelebilir. Zarar büyüdü ama sorun değil daha çok hisse alırız. Enterasan olan, kimse doğru dürüst hisse satmıyor ama hisse 1.78 'den 1.45 e düşüyor. Şeker yatırım üstten alıp alttan veriyor, yatırım finans aynı şekilde yapıyor. Ya bu oyuncular çok acemi ya da aynı gruplar ve farklı yerlerden alım yapıyorlar. Ama kumpas büyük bence. Sanırım yüklü bir malı boşalttırmaya çalışıyorlar. Emin değilim ama malını almak istedikleri ya iş bankası ya da Oyak taki mallar. Hisse güzel ama kumpasın ve savaşın arasında kaldık. 3 haftadır coşan endekste son zirvesinden %27 aşağıya saldı. Ben daha önce de söyledim, bu hisse 1.30 lara gelsin ciddi ilave alım yapacağım. Bu savaş elbet bitecek. Bu arada son bilançoda bir de bakarız şirket döviz borçlarını azaltmış ya da düşük kurlardan hedge etmiş. Olur mu? Ne den olmasın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    bi oyuncunuz daha oldu. sizi uyarmıştım hadi bakalım hodri meydan
    Sayın donju,Bugün Ak yatırım alıcı. Ak yatırım haftalardır satıcı konumunda kağıdı baskılıyordu. Bugün başka fazlaca alan da yok. Yeni oyuncu kim ki?

7.  Alıntı Originally Posted by kuzas Yazıyı Oku
    Sayın donju,Bugün Ak yatırım alıcı. Ak yatırım haftalardır satıcı konumunda kağıdı baskılıyordu. Bugün başka fazlaca alan da yok. Yeni oyuncu kim ki?

Sayın kuzas kusura bakma. Anlatmak istediğimi anlayanlar anladı. Mesajı da aldılar. Net açıklama yapamam maalesef

8.  Alıntı Originally Posted by kuzas Yazıyı Oku
    Bugün ciddi hacimsiz ama yüksek oranda düştük. 1.47 direncinin altında kapandı. 1.43 desteğini de kırarsa 1.30 altı gündeme gelebilir. Zarar büyüdü ama sorun değil daha çok hisse alırız. Enterasan olan, kimse doğru dürüst hisse satmıyor ama hisse 1.78 'den 1.45 e düşüyor. Şeker yatırım üstten alıp alttan veriyor, yatırım finans aynı şekilde yapıyor. Ya bu oyuncular çok acemi ya da aynı gruplar ve farklı yerlerden alım yapıyorlar. Ama kumpas büyük bence. Sanırım yüklü bir malı boşalttırmaya çalışıyorlar. Emin değilim ama malını almak istedikleri ya iş bankası ya da Oyak taki mallar. Hisse güzel ama kumpasın ve savaşın arasında kaldık. 3 haftadır coşan endekste son zirvesinden %27 aşağıya saldı. Ben daha önce de söyledim, bu hisse 1.30 lara gelsin ciddi ilave alım yapacağım. Bu savaş elbet bitecek. Bu arada son bilançoda bir de bakarız şirket döviz borçlarını azaltmış ya da düşük kurlardan hedge etmiş. Olur mu? Ne den olmasın.

İş yatırımdaki malların 3.5 milyon lotu şirketin geri alımı. tahtanın sahibi YKB ve Oyak idi. Oyakın malları azaldı bu da Şeker vs gibi kurumlara dağıldı zannerdersem birlikte hareket ediyorlar. Ancak tahtada istemedikleri birileri var bunun için kağıdı götürmediklerini düşünüyorum bu Teb ve bir kaç aracı kurum daha olabilir . Ama TKB ve oyak yaklaşık 2 yıldır bu malı taşıyorlar böyle acemi spek görmedim bu kadar malı taşı ve kağıt fiyatı 1.40 olsun. Aslında bu piyasada bile 2 TL nin üstünde olması gerekir. Firmanın geri alımı tahtayı iyice sığlaştırdı. bedelsiz yaparak kağıdı sulandırması lazım ki yeni oyuncular gelsin yoksa YKB ve tayfasının elinde oyuncak olur. Artık malı bekletmenin maliyeti arttı faizler % 30 seviyesinde kendileri bilir.

Sayfa 416/755 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •