Sayfa 436/755 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. 3. Çeyrek 2.5 milyon net kar elde etmiş. Döviz pozisyonundan 15 zarar ettiyse ki detaylara bakamadım satışları çok artmış demektir. Eğer kur bu seviyelerde kalırsa kur farkı nedeniyle sene sonu 25 milyon net kar gelebilir. Ama bunların bir önemi yok. Tahta sahipsiz ya da sahipliyse bile sahipleri bugün kü hareketsizlikten de anlaşılacağı üzere bu kağıdı baskılamaya devam ederler. Yarın düşerse de şaşırmam. Farketmez en az yıl sonu bilançosuna kadar satmayı düşünmüyorum. Zaten az hisse var , portföyğmğn büyük çoğunluğu mevduatta.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kur artisina rağmen süper bilânço,tebrikler bilici yatirim,yil sonu süper olur ,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tahtaya vurun gercekten super..ben 0 bekliyordum 2.5 mio kar ve faaliyet karinin artisi muthis oldu..ilginc olan bu bilginin sizmamasi

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4. Valla piyasa yarın tavan yapar geçer spek de arkadan bakar öküzün trene baktığı gibi yada yarın gelir paşa paşa kendi tavan yapar

Hayırlı olsun ortaklara.
    Ben iki kere dayak yedim bundan, bir daha da yaklaşmam. Köpek gibi mübarek, beni gördükçe ısırıyor.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. 2 gündür 1,41 den almak için uğraştım. Portföyün yüzde 40 ıyla aldım, zarar yazmayacagini bilsem fullerdim.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

7. Gözümün üzerinde olduğunu biliyorsunuz, hayırlı olsun diyeyim. Öyle uçurup kaçıracak gibi bir kar rakamı yok...

8. Arkadaşlar, bilançoda 2 konu var, stokları hızlı artmış olumsuz. Toplam borçları 40 milyon TL artmış ki kur artışından dolayı zaten bekleniyordu. Sorun şu, eğer stok artışı kapasite artışından mı kaynaklandı satışların yavaşlamasından mı kaynaklandı. Eğer satışlar yavaşladıysa ve 4. Çeyrekte de yavaşlama devam ederse yıl sonu beklentilerimizde hüsran yaşarız. Çok uçacak kaçacak demeyelim bence. Zaten gap li açılış her zaman risklidir.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 436/755 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •