Sayfa 475/759 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Şahsen geçen ay doların 5.3 civarı bir yıl sonu kapanış yapacağını düşünerek pozisyonlarımı faliyet karı iyi dövizden zarar eden şirketlere kaydırdım.

6 adayım vardı. Bunlar Ayen Blcyt Gents Karel Uluun ve Yunsa idi. Bu 6 adaydan Ayen Blcyt ve Uluun u makul sayılabilecek fiyatlardan almak kısmet oldu. Ancak gel gelelim yüzde 3-5 prim dışında doğru dürüst hareket yapan yok.

Demek borsa bitmiş diyorum. Dolar arttı diye yarı fiyatlarına düşen ciddi faliyet karı açıklayan bu 6 şirket dolar yüzde 15 inince bile yüzde 15-20 prim yapamadı.

İlla nerde kumar kağıdı var onları mı almak lazım yüzde 15 20 kar edebilmek için?
    Ytd
    senin saydığın hisselerden benim de bildiğim 5-6 tane var...ama piyasa bekleneni değil süprizleri sever..bunu düşünerekten süpriz bir hisseye geçtik (ismini burada zikretmek istemiyorum yanlış anlaşılmasın diye )...endeks %7 düşerken o %30 çıktı...üstelik daha da çıkmasını bekliyorum...özelikle önümüzdeki mart mayıs aylarında adından bayağı söz ettirecek görünüyor...

özelikle senin gibi ve kazan kazan gibi kaliteli temelcilerin de gözünden kaçmasına hayret ediyorum..

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum...umarım hepimiz kazanırız..
    Son düzenleme : keko; 24-12-2018 saat: 09:46.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Syn KEKO senin dediğin o sürpriz hisseyi geçen yıl 2.70 ortalama ile 20 bin 6 üzeri boşalttım. Dedik buda aynı hareketi hakkediyor mal ortada mal sahipsiz.. En önemlisi o hisse artık sahipli bir hisse ve ben onun gelecek yıllarda 20 li 30 rakamlara gideceğini düşünüyorum... Hayırlı olsun

3. Gelecek bilanco patronun guven sinavi olacaktir. Yilsonu kurlar bu sekilde kapatirda iyi bilanco atmaz ise ben patronun kari gizledigini ve hissedarlarini aldattigini dusunurum. Yoksa temeli cok iyi ama patron ahlaki hepsinin onunde bence.

4.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Syn KEKO senin dediğin o sürpriz hisseyi geçen yıl 2.70 ortalama ile 20 bin 6 üzeri boşalttım. Dedik buda aynı hareketi hakkediyor mal ortada mal sahipsiz.. En önemlisi o hisse artık sahipli bir hisse ve ben onun gelecek yıllarda 20 li 30 rakamlara gideceğini düşünüyorum... Hayırlı olsun
    benim de beklediğim sizin tahmin ettiğiniz rakamlardır...ordsa sabır ediyoruz....halimizden de çok memnunuz...umarım en kısa sürede blcyt da çıkış yapar...gönlüm daime eskiden ekmeğini yediğim hisseden yanadır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim de beklediğim sizin tahmin ettiğiniz rakamlardır...ordsa sabır ediyoruz....halimizden de çok memnunuz...umarım en kısa sürede blcyt da çıkış yapar...gönlüm daime eskiden ekmeğini yediğim hisseden yanadır...
    Dgate hayeleri suyami dustu.bir zamanlar hep birlikte islem yapiyorduk

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dgate hayeleri suyami dustu.bir zamanlar hep birlikte islem yapiyorduk

datagatenin bilançosu pek de iyi gelmedi dostum..o hisseden bir miktar kar edip çıktım...türkiyede ekonomi iyicene düzeldiğinde datagatenin de vakti gelir..ama şu anda vakit ismini vermediğim hissenin vaktidir...5-6 aya kadar güzel yerlere çıkmasını umuyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    datagatenin bilançosu pek de iyi gelmedi dostum..o hisseden bir miktar kar edip çıktım...türkiyede ekonomi iyicene düzeldiğinde datagatenin de vakti gelir..ama şu anda vakit ismini vermediğim hissenin vaktidir...5-6 aya kadar güzel yerlere çıkmasını umuyorum...
    durdo sun bunu biliyorum dostum

8. Durdo da gözümden kaçmadı tabiki sayın keko ama ben onu 2.2 lerden alıp 2.5 lardan 2.7 lerden satmıştım. Bu fiyatlardan almaya elim gitmiyor He daha gider mi gider tabi ama benim için durdo kaçtı yeni durdo lar bulmam lazım

Ayrıca durdo nun ciro ve karlılığında ciddi iyileşme var ancak bunu paralel de fiyatlıyor. Ancak benim yazdığım 6 hisse de ciro ve kar artarken fiyatlarda ciddi düşüşler olmuş birkaçı da sabit kalmış sayılır. Ondan başta blcyt olmak üzere ayen ve uluun daha cazip geldi bana.

Ytd

Sayfa 475/759 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •