Sayfa 483/756 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. İnş sizi beklemiyordur

Karlılık bakımından borsanın en ucuz şirketleri arasında olsa da tüm para ile beklenecek bir hisse değil tabiki.

Ancak bu rasyolara belli bir miktar ayırmadan edemiyorum ben şahsen. Ederinin çok altında işlem görüyor.

2018 de ciro ve faliyet karı sürekli arttığı halde fiyat sürekli düştü bu durum bir noktada tersine dönecek diye düşünüyorum.
    Bu beklentiler ile belli bir miktar tutmaya çalışıyorum.
    Hele birde otel satış haberi gelirse tam piyango olur.

Yazdıklarım tamamen şahsi tahmin ve yorumlarımdır yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    nihayet bugün tam anlamıyla kurtuldum.
    neleri kaçırdık bunun yüzünden... hayırlısı
    artık...
    Vebalı gibi bi giren pişman bi girmeyen ama sonunda herkes kaçıyor. Müsebbipler utanın.

3. Gün gelir mızrak çuvala sığmaz. Hele bir bilançoyu görelim.

4. Deniz aldı sattı, ata aldı sattı, şeker aldı sattı, en son halk aldı bakalım o da satacak mı? YTD.

5. Aktiflerinin sigorta değeri 579 milyon,şirketin piyasa değeri 65 milyon.Ya patron yangın filan çıkartacak ya fazladan sigorta primi ödemek hoşuna gidiyor ya da şirket hisseleri ciddi iskontolu.

6.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    Aktiflerinin sigorta değeri 579 milyon,şirketin piyasa değeri 65 milyon.Ya patron yangın filan çıkartacak ya fazladan sigorta primi ödemek hoşuna gidiyor ya da şirket hisseleri ciddi iskontolu.
    Sadece Divan otel parasına (%50) hisse fiyatlanıyor. Otel diğerlerinin yanında çerez. Şirketi satmak isteseler hisse başına minumum 10 tl isterler ama arkadaşlar at hırsızlığı peşinde koşuyor. Ytd.

7. Bilançoda kayıtlı değeri değil de maliyeti alırsak, oteldeki yatırımının yarısı ederinden işlem görüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bilanço milanço hikaye...
    giden kağıt gidiyor...
    Bunlar ölücü gibi aşağı basıyor...
    battı balık yan gider...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 483/756 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •