Sayfa 488/757 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 6049 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Hareket kalıcımı değil mi birkaç güne belli olur bugünkü harekete hacim az

2. 1.7 in ustune atarsa kalici olur..bugun denedi ama hacim yetmedi

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. Hic bir yerde kalici olmaz bu hisse,geçirici bu ,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1.79 kanal direncini test etti. Güçlü bir direnç burası zaten dönüşü de sert oldu.

Yarın yada birkaç gün içinde burayı tekrar test edebilir. Kırarsa 2.15 ler hedef olur kıramazsa geri çekilir ve bir süre dinlenir.

Nacizhane şahsi teknik yorumum böyle. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Geçen yıl bu zamanlar 2.50 ler konuşuluyor idi. Artık ciro 200 milyonlara ulaşmışken, özkaynaklar zirve yapmışken, borçlar yıl bazında azalırken.. sadece otel 100 milyondan fazla eder iken.. gelecek 2018 kâr rakamı 20 milyon beklenirken.. şirket ederi 80 milyon çok düşük kalıyor. BLCYT bir türlü kendini ıspat edemedi. Bu yıl o yıl olmalı.. işlem hacmi artarak 20 gün süresi var. Tarihi zirveler görülür inşaallah...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hızlı bir şekilde, kimseye mal aldırmadan 1.79 u kırması lazım.. üstteki mallar kendilerinindir.. birden çizerler.. son tur.. bilançosu en iyi değerlendirilecek hisselerden birisi...

Bu kağıt bana hiç yaramadı. Hep düşük değerlendiği için tutmaya devam ettim. Tuttukça da dayak yedim.
    Umarım Talebe kardeşim ile birlikte tüm yatırımcılar bol bol kazanırlar.
    Hisse teknik olarak henüz yükselişe yeni başlıyorum diyor.
    Temel olarak da mükemmel denebilecek bir seviyede.
    Umarım bu sefer de yamuk yapmaz.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    1.79 kanal direncini test etti. Güçlü bir direnç burası zaten dönüşü de sert oldu.

Yarın yada birkaç gün içinde burayı tekrar test edebilir. Kırarsa 2.15 ler hedef olur kıramazsa geri çekilir ve bir süre dinlenir.

Nacizhane şahsi teknik yorumum böyle. Yatırım tavsiyesi değildir.
    1.71 ve 1.76 arasında elimdekileri verdim. Benden alanda kazansın. Bu hisseden kadar yeter bana.
    Dün de dediğim gibi 1.78 i kırarsa çok güzel olur. Eğer kıramaz da desteklere çekilirse yine alım düşünürüm. Bu sıkıntılı bölgede biraz oyalanır diye düşünüp biraz kenara çekildim bakalım beni şaşırtacak mı yoksa yine fırsat mı verecek göreceğiz.

Kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Ytd

Sayfa 488/757 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •