Sayfa 549/755 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6036 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Ata çok aldı.patronmudur nedir,,ilk defa gördüm.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ata çok aldı.patronmudur nedir,,ilk defa gördüm.
    geçmişte patron çok hisse almıştı acaba hangi aracı kurumdan almıştı ?? hatırlayan var mıydı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 2017 yılında yıllıkta 15 milyon kar açıkladığı vakitte patron 1,30 lardan ta 2,00 a kadar bir kaç milyon lot toplamış idi..yanlış hatırlamıyorsam 3,5 milyon adetti...2018 yılında karı 26,3 milyona çıktı ve bu yıl da yıllık karının 33-35 milyon olmasını bekliyorum...ama hissenin fiyatı hala 2017 yılı fiyatlarındadır...ve patronun en son aldığı fiyatların aşağısındadır..

patron herhalde borsadaki sığlıktan korkmazsa daha çok toplayacak da..ama çok aşırı sığlaşmasını istemiyor...ama piyasa da bu güzel hisseyi fark etmiyor...bu iş nasıl böyle sürecek bilemiyorum..

yatırımcı da patron da hissenin fiyatının çıkmasını istiyor ama hisse çıkmıyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Müthiş baskı var,,,kağıt toplanıyor,,,,,zamanı gelince uçururlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Mızrak çuvala sığmıyor artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    kademeler boştur diyen arkadaşlar bir de yakından baksın....kademler dolu doludur...ben biraz daha toplanmasını ve kademelerin sığlaşmasını isterdim..tıpkı durdo ve karel gibi...

7. bir gün gelecek blcytın tavan yaptığını görebilecek miyiz acaba ??

Sayfa 549/755 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •