Sayfa 480/754 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 6030 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Ederi çok yukarılara olması gereken hissenin burda durması çok ilginç beklesin bakalım bende beklerim sabır paradan daha çok bende

2. bu finans dan satan arkadaş olmayan malı sattı neden acaba bakalım virman gelecekmi yoksa açıkmı yaptı istersen ödünç verebilirim ben uzuncuyum

3. Çok şükür bu sefer 1.44 'ün üzerinde 2 kapanış yapacak gibi

yavaş yavaş gitmesi de Benim açımdan olumlu. Borsanın en ucuz hisselerinden biri olan blcyt da son çeyrek düşük kur rüzgarıyla beklemeye devam ediyorum şahsen.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    alıyorum düşüyor...
    satıyorum çıkıyor...
    elde var sıfır...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

5. enteresan bilançoyu inceledim 20 ile 23 arası kar gelir diye hesapladım.
    ucuz olduğu kanaatindeyim.yaptığı yeni yatırımlarla 2019 ve 2020 yılları
    kar marjı çok artacak.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. ORTA UZUN VADE İÇİN ŞU HABER SÜPER.
    Bilici Yatırım iştiraki Biteks İplik Sanayi, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde iplik yatırımı yapmayı planlıyor

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Tekstil piyasasında ipliğe olan yurt içi ve yurt dışı talebin artması ile birlikte grup şirketlerimizin de artan üretim kapasitesinin karşılanması ve ürün çeşitliliğinin artması amacıyla Şirketimizin %21,14 oranında iştirak olduğu Biteks İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde iplik yatırımı yapmayı planlamaktadır.

Yapılacak olan yatırım kapsamına; fabrika binası yapımı ve bu ipliğin üretimi ile ilgili makinelerin alınması girmektedir. Yapılacak olan yatırım 2 Faz halinde tamamlanacaktır.

Birinci faz yatırım 2019 yılının Ocak ayında başlanacak olup 2019 yılının sonunda tamamlanması öngörülmektedir. Birinci fazın toplam yatırım maliyeti USD 4.000.000 olup. 2019 yılında sonra Ciroya etkisi % 10 - 15 olacaktır.

İkinci faz yatırım ise 2020 yılından sonra başlayacak olup toplam yatırım maliyeti ortalama USD 10.000.000 olacağı öngörülmektedir. 2. Fazın tamamlanması ile bu yatırımın toplam ciroya etkisinin %20-25 olacağı hesaplanmaktadır.

Yatırım %50 si öz kaynak, % 50 si ise kredi kullanılarak yapılması planlanmaktadır.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Benim tahminim bilançonun 20milyon civarı olması dolar fiyatının düşmesi ciddi şekilde olumlu yansıyacak. Fiyat beklentim 2.4 civarı. 2019 yılında döviz hareti pek olmyacak gibi buda 2019 blcyt içim iyi bir yılın habercisi.

yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Benim tahminim bilançonun 20milyon civarı olması dolar fiyatının düşmesi ciddi şekilde olumlu yansıyacak. Fiyat beklentim 2.4 civarı. 2019 yılında döviz hareti pek olmyacak gibi buda 2019 blcyt içim iyi bir yılın habercisi.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Katiliyorum..2.5 seviyeleri uzak degil

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sayfa 480/754 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •