Sayfa 219/755 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sn keko. Duzeltme kaca kadar iner sence. Ben biraz takviye yapacam...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum normalde 2,25-27 e kadar olmalı idi diye düşünüyorum..ama biraz önce 2,24 ü de gösterdiler...buda beni korkuttu...ama yine de karar senin...ben kararsız kaldım...bilemiyorum...benim de aklımdan diğer sermayemi getirmek geçti ama yine de vazgeçtim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Pasta paylaşabilecek bir arkadaş var mıdır

3. daha önce düzeltmede 2,12 lerdeyken yine gentaşı bozup blcyt a geçmek istemiştim ve o vakit de vazgeçmiştim...gentaşa yaklaşık 6 aydır yorumlar yapıyorum ama o hissede henüz kazanmak hiç nasip olmadı...son girişim de yaklaşık bir aydır...orda artık iyi de olsa kötü de olsa kaderimi yaşamak istiyorum...o sermayem orda mahkum...orda içimden bir ses iyi bilanço getirecek diyor ..bende içimden gelen sese uyarak ısrar ile tutuyorum..umarım uyuzluğunu tekrardan göstermez gentaş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 2,25 kademesinin de düştüğüne şahit oldum ama 2,24 ten hiç işlem olmadı...şimdi 2,29 da işlem görüyor....offf ne stresti öyle... düzeltmeler gerçekten de çok stresli geçiyor...normalde düzeltme olduğunu tahmin ediyordum ama dün gelen temetü haberinden sonra sabah da aniden eksili açılınca acaba o haberin bizim bilmediğimiz bir olumsuz yanı var diye şüpheye girmiştim...o haber olmazsa çok rahatlıkla düzeltme olduğunu söyleyebilirdim...ama bir ara acaba daha ciddi bir sıkıntı mı var diye şüpheye düştüm...

5. temetü haberi de normalde olumlu ve güzel haberdir ama borsada artık yoğurdu dahi üfleyerek yiyiyoruz...acaba altından by ların bildiği ama biz ky ların bilmediği bir olay mı var diye şüpheye düşüyoruz..

6. Abi işte tüm bu anlattıkların ne demek oluyor düzeltmemiş mi satıyormuyuz bekliyormuyuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Abi işte tüm bu anlattıkların ne demek oluyor düzeltmemiş mi satıyormuyuz bekliyormuyuz ?
    ben tutuyorum dostum... normal bir düzeltme gibi indi desteğini gördü..gün içinde toparlanmasını bekliyorum...tıpkı daha önce 2,11 i gördükten sonra gün sonunda 2,15 ten kapandıktan sonraki gün çıkışa geçmesi gibi bir şey bekliyorum...son bir kaç hareketi bir birine çok benziyor...bu şekli ile bu hisseyi ezberledik sayılır...

8. 2.20 ye kadar gevşeme bana göre normal. En önemli destek orası.

Sayfa 219/755 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •