Sayfa 188/754 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 6030 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Kedi olalı ilk fareyi tuttu. Bakalım aslan parçası olacak mı.?

2. Geri gelmezse guzel,hareket baslangici,guzel ölü balik numarasi yaptilar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1.94'un ustu kapanislar baska bir hikayedir, bence... Saygilar bol kazanclar...

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Helal be Blcyt. İşte bu! Bu sefer de geri gelip geçen sefer yaptığın gibi Talebe37 ile bizi çileden çıkarma emi...
    Mausolos dostum malesef ben dün 1.83 'den giriş yaptıktan sonra uçak bombalama haberi gelince zararsız çıkıp nakiti arttırdım.

Allah'tan benimle birlikte alan birkaç arkadaşım yetişip satamamış

Hisse son çeyrek teki döviz artışına rağmen beklenti üzeri bir kar açıkladı. 1.87 üzeri haftalık kapanışlar ile diğer kanal hedefi 2.46 yı hedefleyeceğini ümit ediyorum.

Şu Suriye meselesi yüzünden kaçırdığım hisselerden biri de blcyt oldu
    Kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dostum hisse seçimlerini çok başarılı buluyorum lakin ürkek tavşan sendromu seziyorum sende. Biraz erken çıkmışsın. Bence harekete yeni başlayacak. Bu satış ve kar rakamı ile buralarda tutmaları bile büyük başarı. Tek seferlik bir başarı da değil üstelik. Son 3-4 çeyrektir ayni istikrar büyüyerek sürüyor. Hele ki bir-iki ay icinde gelecek 1.çeyrek rakamları da bu civarda olursa mızrak çuvala sigmaz diye düşünüyorum.
    Tabi her şey hakkında önce hayırlısını dileyelim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. Abi blcyt hissesini nasıl keşfettin
    Nasibe hiç bu kadar inmamıştım , şimdi inandığım kadar
    Niye ki
    Bak şöyle oldu , ben şöyle kim ne yazmış hisse nette sayfaları dolaşırken ikide bir önüme blyct'e geliyor virüs gibi,kırmızı çizgilerim var , bankacılık , yatırımcılık ,ve market hisseleri almıyorum ,yani helal kazanç peşinde koşuyorum
    E abi sende anası s....miş kız arıyorsun mu desem ,genel evde çalışıpta bakire kalmaya çalışıyorsun mu desem bilemedim
    Aynen dediğin gibi ,neyse ben hisseyi nasıl bulduğumu anlatıyordum , dedim var bunda bir hikmet ne diye önüme geliyor virüs gibi
    hissenin verierine baktım çok güzel ne iş yapıyor kimdir nedir bir bakayım dedim google amcaya müracaat ettim , baktım sanai şirketi , bu sefer daha bir ciddiyetle verilerine baktım hisseyi beğendim , analizlerine son derece güvendiğim sn. İZCİ' ye bir çheakaptan geçirmesini rica ettim, Sn İZCİ'nin geri dönüşü uzadıkça ben beğeneceğini tahmin ettim
    Aracı kurumu mu arayıp kademe sordum , 3000 alıcı , 173.000 satıcı vardı , speğin aşağıdan mal istediğini anlamak için kehanete gerek yok ,1.83 kaldırılırsa alacağımı kafaya koydum , bu arada .Sn İZCİ dönüş yaptı, bilançoya 10 numara 5 yıldız , bilinebilirlik ve popüleritede geçer not alamadığını söyledi.
    Veeee 1.83 teki satışlar kalkınca aldım eğer yolumuza devam edersek tam kalkış noktasında hisseyi yakaladığım için İTİBARLARIMI isterim , isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü de kara ... YTD

Abi diyalog gereği yazılmıştır lütfen farklı yorumlanmasın....
    Son düzenleme : kitapci0; 22-02-2018 saat: 04:22.

7. 1,96 da çanak tamamlanıyor, 1,96 yatay direnç. Ayrıca 1,96 yükselen kanal direnci. 1,96 hacimli geçerse ralli başlar. Değilse 1,72 kanal desteğine kadar geri çekilebilir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8. Sn kitapçı dün alıp bugün satark 35 tl aldım hissenizden.Sağolun

Sayfa 188/754 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •