Sayfa 187/188 İlkİlk ... 87137177185186187188 SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Böylelikle bütün ümitler tükenmiş oldu.

Artık ortada EGYO diye bir şirkette kalmadı.

2. Egyo ile ne alakası var...
     Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Böylelikle bütün ümitler tükenmiş oldu.

Artık ortada EGYO diye bir şirkette kalmadı.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. https://youtu.be/7YCYR2kkG5E?si=TAyweK72MbvCF_Ml

EGS den bahsediyor. Egyo nün çok sayıda taşınmazı mevcut 🎁
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...rtuldu/1179699

Hayırlı olsun Kemal ZORLU yu ikinci defa gömdünüz, kurtarıcı olarakkk kızını görüyordukkk O da boş çıktı. Şimdi Kemal abinin kemikleri sizliyordur harbide çok üzüldüm ne kadar mücadele vermişti. Evlat çok önemli, bir açıklama yapın şirket degilmisiniz.

5. Seçim sonucu bekleniyor öyle mi? seçimin sonucunu gördünüz.
     Alıntı Originally Posted by paslı çivi Yazıyı Oku
    https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...rtuldu/1179699

Hayırlı olsun Kemal ZORLU yu ikinci defa gömdünüz, kurtarıcı olarakkk kızını görüyordukkk O da boş çıktı. Şimdi Kemal abinin kemikleri sizliyordur harbide çok üzüldüm ne kadar mücadele vermişti. Evlat çok önemli, bir açıklama yapın şirket degilmisiniz.

6. Sayın @paslı çivi

Egyo'nun son 3 yıllık yıl sonu bilançolarını paylaşabilirmisiniz.

2023 gelmemiş olabilir. 2021 ve 2022 bilançoları da olsa yeterli.

7. Güzel soruda bazı yazılı ve yazılı olmayan görgü kurallari vardır hepimizde biliyoruz ki egyo ölmedi dediğim gibi çok sayıda taşınmazları mevcuttur ancak birlik, beraberlik yapamadikkk herkes bı kenara çekti kimileride berber çırağı gibi geriden izledi sağolsun es es çok uğraştı, ben de elimden geldiğince sosyal medyada sesimizi duyurmaya çalıştım kadir kuru isimli YouTube yayıncısı Basmane çukurunun haberi etti. Yine Neşet Ertaş'ın türküsü gibi kendim ettim kendim buldum. Umudumu asla kaybetmedim yazık Kemal abinin eserine sahip çıkamadı kızı, evlat ne diyeceksin belki bizimde akibetimiz aynı olacakkkk.
    SON OLARAKTA EGYO nün İFLAS ETTİĞİNİN BATTIĞININ BELGESİ VAR MI. ÖLÜRKEN BİLE DEFİN RAPORU İSTİYORLAR. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Sayın @paslı çivi

Egyo'nun son 3 yıllık yıl sonu bilançolarını paylaşabilirmisiniz.

2023 gelmemiş olabilir. 2021 ve 2022 bilançoları da olsa yeterli.

Sayfa 187/188 İlkİlk ... 87137177185186187188 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •