Sayfa 69/188 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. EPLAS 7,50 olmuş,
    MHLD 6 olmuş,

EGYO eğer açık olsaydı kardeşlerinden geri kalmazdı...

EGYO'yu sahipsiz gördüler, başkalarının borcu uğruna gayrimenkullerini yok pahasına sattılar.

Halka açık şirkete bunu yapmayı nasıl kendinizde hak gördünüz?

Tüyü bitmemiş yetimin öksüzün mallarını başkasına peşkeş çekerken hiç mi vicdanınız sızlamadı ?

Yüzlerce masum küçük yatırımcıyı nasıl boynu bükük bırakırsınız ?

Buna sebepl olanlara ve Egyo'nun gayirmenkulleri üzerinden kendine çıkar sağlayanlara Hakkımı zerresine kadar helal etmiyorum.
    i
    Ahirette de elim yakalarında olacak. İnşallah bizden gaspettikleri misliyle kendilerinden çıkar..

Allah'a şeksiz şüphesiz inanıyorum, inşallah Allah'ın adaleti birileri istese de istemese de tecelli edecek.

Allahım tez zamanda bize nasip et.. Amin..

3. Egyodaşlarım sebebin sabırları daraldı ALLAHIMIN izniyle Akkoyun Karakoyununun hesabı hep beraber elde edilecek o zaman yapılacak hamlemiz olacak sabır hepimiz birimiz genco abiniz hayatta olduğu müddetce tek tek hesapların peşinde olacağız.

4. Bunun açılması durumu olsa bir yerlerde duyulurdu.
    Bir ara kapalı hisselerin açılmasıyla ilgili çalışma duymuştum.
    7 liradan açılsın.
    Mükemmel olur...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5. Birde kulağıma üflenen fızıltılar var hey asalaklar genco adam gibi adam ben aylarca bir çalışma yaptırdıysam bunun bedekini ben karşıladım zamanı geldiğinde hukuk önünde kanunlar çerçevesinde elimizde belgelerin resmiyeti olduğu zaman benim ne çıkarım olacak elimde bulunan hisselerim olacak şti.nin dolaşan ortağıyım başka ne menfaatim olacak 64 yaşındayım 0 yaştan insanlara bakış acım hep iyi niyet ile devam etmiştir etmeyede devam ediyor asalak düşüncelerde cümrü kadar.

hayırlısı olsun.
    Son düzenleme : şirinyerli; 10-04-2018 saat: 13:03.

7. Bildiğim kadarıyla önceden mazhar zorlu ile beraber hareket ederdi bunların herhangi bir ortaklık ilişkisi yokmuyduşimdi tek başına kaldı

SM-T230 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Spk mzhol ve eplas için uyari verdi. Kemal zorlu'nun Basmane'de tmsf ile yaptığı protokolü nihayet öğrenebileceğiz.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 69/188 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •