Sayfa 75/188 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Sancak basmane için ne kadar süre istemişti

Çevreci kardeşlere sormak lazim.!!!???zamaninda basmanenin yerinde ne gibi iş yerleri faaliyet gosteriyordu kardeşim burasi otogar degilmiydi yuzlerce binlerce araç girisi/çikişi yok muydu??? sizler neredeyiniz. Sormazlar mi? adama...AZ KALDI İNŞALLAH.

.................

Alıntı Originally Posted by acemi0537 Yazıyı Oku
    Cümleten hayırlı geceler diler, tekrar saygılarımı sunarım tüm arkadaşlarımıza.. Görüşmek dileğiyle..
     Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Cok tesekkurederim
    Sağolasın kardeşim.. Yalnız şunu anlayamadım, ben sırf mesajınıza cevap verebilmek için yeni üye oldum.. Burada üyeliğim olduğunu hatırlamıyorum bile, olsa zaten yeniden üye olamazdım diye biliyorum..
     Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Evet degerli dostum. Tekrar hosgeldiniz.
    Sayın Şirinyerli kardeşim.. Burada adı geçen ACEMİ ben miyim? Yoksa benden başka acemi de mi var?

Bu arada tüm arkadaşlara hayırlı geceler diler, saygılar sunarım..

degerli dostumuz, acemi537 kardeşimizi elim bir trafik kazasında kaybettiğimizi öğrendik. Başta kıymetli Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSİN.

7.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    degerli dostumuz, acemi537 kardeşimizi elim bir trafik kazasında kaybettiğimizi öğrendik. Başta kıymetli Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSİN.
    S.a. Benimde çok değerli kardeşimdi. Hemen, hemen hergün telefonla görüşürtük. YÜCE RABBİM mekanını cennet etsin.Gittiği yerde Peygamberimize (S.A.V.) komşu etsin.Ailesiyle de bugün telden görüştük.Taziye dileklerimizi tüm Egyo adına ilettim Eşine...Dua bekliyor tüm sevenlerinden...Selam ve dua ile....
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Mekanı cennet, toprağı bol olsun...Ailesine sabırlar dilerim...

Sayfa 75/188 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •