Sayfa 86/188 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Sayın SPK ve TMSF yöneticileri,

EGYO Güçyapının %50 sine ortak
    ve aynı zamanda tapu üzerinde de basmane arsasının %40 hissesine sahip.

bizim gibi küçük yatırımcılar yıllardır mağdur ediliyor.

Artık cezamız dolmadı mı?

TMSF ne bulursa satıyor ama EGYO'nun sırtına, başkasının borcu sebebiyle yüklediği astronomik faizini silmek veya hakkaniyetli bir seviyeye indirme gibi çözümler aklına gelmiyor.

Binlerce EGYO yatırımcısı da tahtasının açılması için yıllardır bekliyor.

EGYO kurtarın artık,

saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku
    BY PİVOT Bekleninen Basmahanenin ödeme planı kasım ayında olması ile yukarıdaki belirttiğniz sorulara ancak o zaman burada paylaşma fırsatım olacak şuanda bazı önerilerimin hataya sebebiyet vermemesi için denizi görelim paçaları hep beraber sıvama imkanımız olacak HEPİMİZ BİRER EGYO MADURUYUZ HEPİMİZ BİR AMAC İÇİN DEĞİL SADECE MADURİYETİMİZ İÇİN VAR OLMASI GEREKİR.
    Hemen hemen 2 ay oluyor yukarıdakl mesajım denizi görmeden pajaları sıvamamak gerekiyor işte ödeme iptalmi degilmi ilerki günlerde belli olur.

Şimdi çok önemli konu T.M.S.F.nin İZMİR BELEDİYESİNDEN İSTENEN CEVAP BU ŞUAN İÇİN GİZLİ BİLİYORUM DUYUMUM VAR AMA SUÇLU DURUMDA OLMAMAK İÇİN YAKINDA HEPİMİZİN GELİŞMELERDEN HABERİ OLACAK.

BİRDE ŞU UNUTULMASIN KİMSEDE HAVAYA GİRMESİN EGYO İLE GÜÇBİRLİGİNE SADECE T.M.S.F.BİLGLENDİRME İÇİN FOLKARTTIN RUHSAT MÜRACATI YAPIP ALAMADIGI İÇİN İHALENİN FESHİ İÇİN YAPTIGI MÜRACATI BİLDİRME MECBURİYETİ OLDUGU İÇİN KAPA BİLDİRİM.

TAM YETYKİ T.M.S.F.de İLERKİ GÜNLERDE NETLEŞECEK **********************

3.  Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku
    Hemen hemen 2 ay oluyor yukarıdakl mesajım denizi görmeden pajaları sıvamamak gerekiyor işte ödeme iptalmi degilmi ilerki günlerde belli olur.

Şimdi çok önemli konu T.M.S.F.nin İZMİR BELEDİYESİNDEN İSTENEN CEVAP BU ŞUAN İÇİN GİZLİ BİLİYORUM DUYUMUM VAR AMA SUÇLU DURUMDA OLMAMAK İÇİN YAKINDA HEPİMİZİN GELİŞMELERDEN HABERİ OLACAK.

BİRDE ŞU UNUTULMASIN KİMSEDE HAVAYA GİRMESİN EGYO İLE GÜÇBİRLİGİNE SADECE T.M.S.F.BİLGLENDİRME İÇİN FOLKARTTIN RUHSAT MÜRACATI YAPIP ALAMADIGI İÇİN İHALENİN FESHİ İÇİN YAPTIGI MÜRACATI BİLDİRME MECBURİYETİ OLDUGU İÇİN KAPA BİLDİRİM.

Teşekkürler Sn. Üstatgenco...Umarım güzel gelişmeler olur da EGYO kurtulur...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. Üstatgenco...Umarım güzel gelişmeler olur da EGYO kurtulur...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    roark kardeşim ödeme yapılırmı yapılmazmı belli değil gerçekleşse çok şeyler olabilme olasılığı vardı cıkmıcak candan ümit kesilmez şti hazır ve nazırdı sadece T.M.S.F. ile helalşaşma sevincim şuan için SABIR diyor.

5. özel mesajalara cevap vermek istiyorum nedense bir iletişim sıkıntısı var mesaj gönderen egyodaşlarımada sabır

6.  Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku
    roark kardeşim ödeme yapılırmı yapılmazmı belli değil gerçekleşse çok şeyler olabilme olasılığı vardı cıkmıcak candan ümit kesilmez şti hazır ve nazırdı sadece T.M.S.F. ile helalşaşma sevincim şuan için SABIR diyor.
    Aynen üstadım...Sabrede sabrede taş olduk...Dile kolay 18 yıl oldu...O yıllarda çocuğumuz olsaydı evlilik yaşına gelecekti nerdeyse...Hani şu anda SABIR'dan ziyadesi haram bize...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku

Teşekkürler Sn.Genco Abi 2 Ay Daha Bekeyelim Bakalım.Hayırlısı Ne İse O Olur İnşAllah.
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

Alıntı Originally Posted by üstatgenco Yazıyı Oku
    Helal olsun sana Genco üstat..!!

Sayfa 86/188 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •