Sayfa 87/188 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Kemal abi seni anlıyoruz çöz şu meseleyi...diye çağrı yapmıştım

http://www.gaze-temiz.com/kemal-zorl...aberDetay/2474[/QUOTE]

MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
    MZHLD
    23.10.2018 14:13:19
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ İHALESİ İHALESİ HAKKINDA SÜREÇ
    Açıklamalar
    TMSF, ŞİRKETİMİZ İŞTİRAKİ OLAN GÜÇBİRLİĞİ HOLDİNG A.Ş.'YE GÖNDERDİĞİ 16.10.2018 TARİH VE 94075621-030-E.20144 SAYILI YAZISI İLE; EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ TİCARİ VE İKTİSADİ BÜTÜNLÜĞÜ'NÜ YAPILAN İHALE İLE SATIN ALAN LİVAMİNE YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. (ESKİ ÜNVANI LİVAMİNE MADENCİLİK ENERJİ SAN. VE TİC. AŞ)'NİN İHALE SÖZLEŞMESİ GEREĞİ 24.09.2018 TARİHİNE KADAR ALMAK ZORUNDA OLDUĞU İNŞAAT RUHSATINI ALAMADIĞINI BİLDİRMİŞTİR.

TMSF, BİLDİRİMİNDE; 3 AY İÇERİSİNDE YENİ BİR TEKLİFİN ORTAYA KONULMASINI İSTEMEKTEDİR. BUNDAN SONRAKİ SÜREÇ VE PROSEDÜR, İLGİLİ ŞİRKETLER TARAFINDAN TMSF NEZDİNDE TAKİP EDİLECEKTİR. BURADAKİ HEDEFİMİZ EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ PROJESİ İLE BİRLİKTE PROJE ALANI VE BASMANE ÇEVRESİNİN TEKRAR CANLANDIRILMASIDIR. KONUYA İLİŞKİN OLARAK GELİŞMELERE GÖRE BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.

Sağolsun sayın Kemal zorlu, 23 Ekim 2018 tarihinde Biz yatırımcıları en azından bilgilendirmiştir. Üç aylık sürenin 1 aylık süreden fazlası Geçmiş vaziyette...

Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    evet sn roark çok haklısınız, kasım ayında güzel haberler beklentisi ile saygılar....

Değerli yatırımcılara, kasım ayında olumlu gelişmelerin olacağını belirtmiştim ...

3. Bu KAP haberi ihale fesih haberi ve güçbirliğinden 3 ay süre içinde bir çözüm teklifi bekleniyor. Ben öyle anladım. Folkart daha önceki açıklamasında 500 milyon USD yatırımla 1 milyar dolarlık ciro üreteceğini söylemişti. Elinizi vicdanınıza koyun. Böyle kıymetli bir arsanız olsa % kaç ile müteahite verirdiniz ? %50-60 bile deseniz 500-600 milyon USD yapar. Ve taksitle 80 milyon usd ye ve üstelik 3,5 TL dolar kuru ile satışına kim razı gelir ? inşallah EGYO mal sahibi olarak ve inşaat yapma hakkı önceliğiyle hakkını tam olarak alır. Kemal Zorlu'nun yıllarca kader ortaklığı yaptığı egyozedeler olarak bizim de hakkımızı savunacağını ümşt ediyorum ve diliyorum.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP: EPLAS [ ] EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/716593

Ege Dünya Ticaret Merkezi proje alanı ile ilgili son günlerde farklı ve
    kaygan bir zemin oluşmuş bulunmaktadır. Bir taraftan TMSF'nin 31.12.2018'e
    kadar yeni bir teklif beklentisi tarafımıza iletilirken, diğer taraftan Livamine
    Yapı Şirketi'nin bu süreç içerisinde yanıltıcı beyanları
    bulunmaktadır. Bu çerçevede haklarımızı sonuna kadar koruyacağımızı özellikle
    ifade etmek isteriz.

Saygılarımla

KEMAL ZORLU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MURAHHAS AZA

30.10.2018 ÖDA 26

5. 2009 yılı EGYO faaliyet raporu'ndan alıntı :

İZMİR BASMANE İŞ MERKEZİ PROJESİ :

İzmir Basmane semtinde Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait 20.866 m2, Kahramanlar semtinde 6.068 m2 arsalar üzerine kültür, sanat merkezi, iş merkezi, alışveriş merkezi ve otopark inşaatları yapılması için Güç Yapı A.Ş. ile adi ortaklık oluşturulmasını teminen 23 Şubat 1998 tarihinde imzalanmış Ortak Girişim Sözleşmesi mevcuttur. Bu ortak girişimde EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin hissesi % 50’dir. Finansmanı, ortak girişim tarafından sağlanacak, geliri ortak girişime ait olacak işin kapsamında, yaklaşık 13,192 m2’ lik bölümün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na kat karşılığı verilmesi planlanmaktadı

6. EGYO'nun haklarını kim koruyacak ? Bu kadar önemli bir sürece girdik. EGYO yöneti kurulundan biri çıkıpta bir şey demiyor, KAP'a haber gönderip şirket menfaatlerimizin ve haklarımızın sonuna kadar takipçisi olacağız demiyor.. Neden ??

7. eplas sayfasında sayın dr. un nil35 egyo hk mesajlarını okuyabilirsiniz

8. 2009 yılı faaliyet raporundan;

Verilen sipariş avansları hesabının 28.492.111 TL’ si Basmane Projesi için Güç Yapı’ ya verilen avans tutarı ve Basmane projesi için yapılan diğer giderlerden

Sayfa 87/188 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •