Special Days Image
Sayfa 79/188 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. SELAMIN aleyküm

Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    acaba bu endüstri bölgeleri ipekyolunu kapsarmı yorumu olan

ayrıca, her konuda*telefon ve mail yoluyla yatırımcısına şeffaf olarak açıklamalarda*bulunmaktadır.
    Şirketimizin Kurumsal Yönetim ilkeleri gereğince gösterdiği gayret ve*hedeflerin, hukuki süreçler karşısında verilen mücadelelerin tarafınızca*bilinmesi ve birtakım sosyal platformlarda şirketimizin gerçekleriyle*örtüşmeyecek şekilde yaratılan algılar ve haksızlıklara prim verilmemesi*hususunu önemle arz ederim.
    Saygılarımla

yıllardır bu zamana kadar yatırımcını süründür. Ondan sonra masumum de şirketler, resmi kurumlar dedikodu ile yönetilemez...ciddiyet vardır...sen yıllar sonra bir açıklama yappp masumum de

aramızdan ayrılan merhum acemi0537 nin belki ne hayalleri, ne umutları vardı. çookkk yazık. ALLAH a HAVALE EDİYORUM. kim sebep ise...

3.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    degerli dostumuz, acemi537 kardeşimizi elim bir trafik kazasında kaybettiğimizi öğrendik. Başta kıymetli Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz. ALLAH RAHMET ETSİN.
    Ben yeni gördüm maalesef. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

4. Bu topiğin durmasını çok olumlu bulmuyorum ....
    İnsanların ara sırada olsa dönüp bakması ...ve gerçek elle tutulur bir haber olmaması ....
    Gerçeği kabul etmek daha mantıklı değil mi arkadaşlar ?
    Sayın es es umarım yazdıklarımı dikkate alır ve kapatır ....
    Zaten bir takım kendi arasında haberleşiyor ...Gerçek ve kalıcı haber basında çıkar

5. Tahtanın açılma ihtimali varmı

http://www.sanalbasin.com/avmyi-yapan-sirketten-aciklama-26292908/
    AVM’yi yapan şirketten açıklama

02 Ağustos 2018 10:38
    İZMİR’in Karabağlar ilçesi Üçkuyular Mahallesi'nde yapımı devam eden otel ve alışveriş merkezine dair eski hak sahipleri tarafından açılan 7 davada kararın çıktığına dair avukat Mustafa Kemal Turan'ın yaptığı açıklamaya projeyi yürüten şirketten cevap geldi. Şirket yazılı açıklamasında "Yapılmakta olan proje İzmir ekonomisine ve kent hayatına farklılık getirirken tamamen şehircilik ilkeleri, planlama ilkeleri ve hukuka uygun olarak devam etmektedir" dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Tahtanın açılma ihtimali varmı
    Tahtanın açılabilmesi için bir kıpırdanma bir icraat bir yönetim kurulu olması lazım.

Ama ortada hiç bir olumlu gelişme yok.

TMSF yönetimi devrettikten sonra yeni yönetimde kimler var, icraatları nedir fikirleri nedir hiç bir bilgimiz yok.

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Tahtanın açılabilmesi için bir kıpırdanma bir icraat bir yönetim kurulu olması lazım.

Ama ortada hiç bir olumlu gelişme yok.

TMSF yönetimi devrettikten sonra yeni yönetimde kimler var, icraatları nedir fikirleri nedir hiç bir bilgimiz yok.
    Bu Konu da Üstat Gencoya Danışmak Lazım

Ekim yada Kasımda Bir İhtimal Gelişme Olacak Diye Hatırlıyorum Basmane satışından gelecek olan 80 Milyon dolar kaç lirada tmsf de değerleme yapılacak 6.80 olmuş dolar ve Denizli Avm den 20 Milyon dolar vardı galiba bir gecede 200 Milyon EGYO ya yıkılan borçların bitmesi hatta kasada bayağı da bir tl artıya geçmesi lazım diye düşünüyorum.EPLAS 045 den 9.08 leri gördü egyo nun karasu olayı var ne oldu bunlara 225 küsür hektardı galiba ne oldu bu beklentiler hepsi bitti mi ?
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

Sayfa 79/188 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •