Sayfa 114/593 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 905 - 912 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    bir ara yapmıştım robot işlemini
    kaldırmış olabilirler robot işlemini
    ben manuel ideal üzerinden işlem yapıyorum alb menkulde , çok da memnunum

2. http://www.hisse.net/forum/showthrea...116174&page=40

Yaklaşık 1 aydır ideal kullanıyorum. Dün gece boyunca eski yazılanları okudum. Yazılım dilini hiç bilmememe rağmen bazı şeyler oturmaya başladı. Geçen ay boyunca kayıtlı pivot formüllerini karıştırarak kendi çapımda birşeyler yapmaya çalıştım. Robot a daha geçemedim tabiki. Yeni başlayanlar için gerçekten açık bir kaynak olmuş. Konu içerisinde Amibrokerda kullandığım KPL formülüne benzer bir formülü de bulmanın mutluluğu içersindeyim.

Sayın Üstatlardan; Anonimm, Bear_Bull, erhanaçıkgöz1, iDealTrade, legolas, Lyrklaunavan, , Sezai Kılıç, thebaboli, Tiberius ve emeği geçen diğer üstadlardan Allah razı olsun. Kazançları daim olsun. Bilgi gerçekten paylaştıkça büyüyor.

Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    yenisinimi açsak yoksa burdan mı devam etsek?

1 eylül-13 aralık arası sistem getirileriniz nasıl? bende ortalama net 13bin puan olmuş. azmı? çokmu?
    yeni oluşuma geçtim geçeli işler kesat diyebilirim kendi açımdan.

ay başından buyana 2,100 puan NET. 8 sinyal.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

topicin neden kapatıldığını tahmin edebiliyorum ama yazmayım.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,

İdeal robot kullandıran ve en düşük komisyon oranını alan aracı kurum hangisidir.?
    cogumuz a1deyiz uygun komisyona anlasabilirsiniz diye umuyorum
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    topicin neden kapatıldığını tahmin edebiliyorum ama yazmayım.
    Emlak senin sitenin forum bolumu varsa ac bize bir forum sansursuz orada takilalim bu neyaaa adamlarin nazini tafrasinimi cekecez başkalarinin bir seyler pazarlamasi falan yuzunden devamli sistem muhabbeti yapanarinin yazmasini niye engelliyor bu kamiller

7.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Emlak senin sitenin forum bolumu varsa ac bize bir forum sansursuz orada takilalim bu neyaaa adamlarin nazini tafrasinimi cekecez başkalarinin bir seyler pazarlamasi falan yuzunden devamli sistem muhabbeti yapanarinin yazmasini niye engelliyor bu kamiller
    Neden kapandı bilmiyorum ama varsa bir neden yazılanları silsinler, yazanları engellesinler..

8. bugün idealde bağlantı problemi yaşayan var mı, sık sık kopma oluyor yavaşlıyor vs.

Sayfa 114/593 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •