Special Days Image
Sayfa 168/593 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Halk ve aselsan 1 dakikalık datası olan var mı arkadaşlar ? kimse de bulamadım...

2.  Alıntı Originally Posted by player2974 Yazıyı Oku
    Halk ve aselsan 1 dakikalık datası olan var mı arkadaşlar ? kimse de bulamadım...

Aselsan, 1 dk, 2015.07.02 den bu yana;
    https://drive.google.com/file/d/15Vj...ew?usp=sharing

3.  Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    Aselsan, 1 dk, 2015.07.02 den bu yana;
    https://drive.google.com/file/d/15Vj...ew?usp=sharing
    teşekkür ettim...

4. Merhaba arkadaşlar,
    Ben bu işlerde çok yeniyim ve yazılımdan hiç anlamam. kafamda bir robot tasarımı var.
    Portföy olarak seçtiğim 10 adet hissenin belli koşullar sağlandığında belirlediğim miktarlarda alım satım yapması. bunu ayrı robotlar yerine tek robotta yapılabilir mi?
    tabi yazılım bilmediğimden ichimoku indikatörleri ile koşul yapabiliyor muyum?
    örnek :
    5 dk lık periyotda, ichimoku indikatörlerinden tenkansen çizgisi senkau span'i yukarı keserse portföydeki hisse senetlerinden bu koşula uyanlarda her biri için belirlenmiş miktarlarda al, aşağı keserse tüm lotu sat.
    yada yine 5 dk periyotda hisse fiyatı tenkansen değerinden büyük olduğunda aynı portföyde koşula uyanlardan al, tersi durumda tümünü sat.
    yardımcı olabilecek burda sağlam arkadaşlar var. ancak forumda genelde viop ile ilgili robotlar var.
    şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Merhabalar,

Metatrader yada başka bir platformda hazırlanmış iyi robot örnekleri var mı? yada repaint yapmayan bizim piyasa koşullarına uygun robot yazılımı yapmış Türk ve yabancı uzman tanıyor musunuz? Satınalıp direct fn ideale uyarlamak istiyorum.

Tiberius Hocam sizin tanıdığınız Çinli ve Hintli uzmanlar vardı sanırım, eğer iyilerse iletişim için bilgilerini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

6.  Alıntı Originally Posted by Afacan Yazıyı Oku
    Merhabalar,

Metatrader yada başka bir platformda hazırlanmış iyi robot örnekleri var mı? yada repaint yapmayan bizim piyasa koşullarına uygun robot yazılımı yapmış Türk ve yabancı uzman tanıyor musunuz? Satınalıp direct fn ideale uyarlamak istiyorum.

Tiberius Hocam sizin tanıdığınız Çinli ve Hintli uzmanlar vardı sanırım, eğer iyilerse iletişim için bilgilerini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
    İş yapan bir sistemi kimse satmaz diye düşünüyorum.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

7. idealden veri gelmiyor.sizde aynı mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    idealden veri gelmiyor.sizde aynı mı ?
    Bist arıza çıkmış arkadaşlar.

Sayfa 168/593 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •