Sayfa 194/305 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Yav arkadaş ya ben bilmiyorum bu işi ya da birileri bilerek ya da bilmeyerek çomak sokuyor...şirket zarar üstüne zarar yazar.. Yıllarca temettü vermez fırlayıp giderken hisse fiyatı, millet koyunun tuza koştuğu gibi koşar....sonrada yüksekten aldıkları bir de bakmış ki yarıya inmiş değeri...
    Siz bu şirketin borsadaki muadillerine bir bakın bakalım.. Piyasa değeri ne kadar....millet garfaya koşuyor..yıllardır bir kuruş temettü vermedi..piyasa değeri crdfanın hemen hemen iki katı...kar yedekleri 50.414.709tl .geçmiş dönem karları 59.973tl dönem karı 11.690.831tl olan bir şirketten bahsediyoruz arkadaşlar...borsayı sadece alsat olarak değil yatırım olarak ta düşünün..bu şirket muadillerinin yarısı kadar piyasa değerine sahip...bir mal alırken kazandırır...yatırım tavsiyesi asla değildir...
    Cok faydali bir yazı ufkumuzu actiniz rakamlar konusuyor bos laflar degil.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Cok faydali bir yazı ufkumuzu actiniz rakamlar konusuyor bos laflar degil.

Söylenmesi gerekenleri söylemişsiniz ben de teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    Yaş kemale erdiğinde anlaşılır Uv temettü yatırmcısı ne demek, 2008 krizinde bir tanıdığım ısrarla trade etmek için hisse senedi önermemi istedi, kendisine birkaç sorum oldu Ereğli, Garan Tüpraş Hektaş Adana Çimsa batarmı?alt kademelere ineceği kadar inmiş al ve 10 yıl unut diye tavsiyede bulunmuştum. belirli aralıklarla bir araya geldiğimizde konuşup hasbihal ettiğimizde iyiki dinleyip Uv yatırımcısı olmuşum der ve şimdi hatrı sayılır miktarda hisse senedi mevcut birkaç şirketin düzenli genel kuruluna katılıp tutanaklara olumlu yada olumsuz düşüncelerini kaydettirir...
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Siz uv. temettü hisselerinizi hangi kurumda tutuyorsunuz? Bankada mı başka bir kurumda mı tutmalıyım tam karar veremedim açıkçası.

Alıntı Originally Posted by itsakiss Yazıyı Oku
    Tam ben sana söyleyecektim sen kendi kendini el verdin. Bu kağıdı istediğin kadar karala 330.000 lotum var. Bir tanesini bile alamazsınız benden. Bu kağıdın hikayesi bende başka. Süre daralıyor ya ya herru ya merru. Bu kağıttan ya kral olacağım ya da soytarı. Vezir olmak zor bu kağıtta.
    ben de yaklaşık 1 yıldır bu hissedeyim ve düştükçe topluyorum, cevaplarsanız memnun olurum, ortalamanız kaç?

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    benim anlamadığım bu kağıt Mayıs'ta temettü verdi 25 kuruş. Ben Mayıs'ta da bu hissedeydim ve temettü aldım.

şimdi neden tekrar temettü veriyor apar topar?

birisi "benim bedelsiz olsaydı daha iyi olurdu" dememi anlamamış.

Yahu 2013 Mayıs'ında temettü vermiş, Kasım'da ise %100 bedelsiz vermiş ve sermayesini ikiye katlamış.

Keşke 80 milyon sermayesini ikiye katlayıp %100 bedelsiz verseydi benim için daha iyi olurdu.

bedelsizi her zaman temettüye tercih ederim kim ne derse desin.

"Kim bedelsiz veriyor ki" diyor arkadaş. Bunun için de başlık açtık gidip oradan düzenli bedelsiz veren şirketleri görebilir.

Mesela birisi TSKB hem bedelsiz hem de temettü verir her yıl.
    Sozunuz banami bilemedim ama sizi investingdende biliyorum samimiyetinize inaniyorum en azindan oyle diyeyim. Bende bedelsizi tercih ederim evet ama bu temettuyu kotu yapmazki, belli insanlar var bu forumlarda surekli hisse kotuleme derdinde. Onlari ne temettu ne bedelsiz durdurabilir. Sizi istisna tutuyorum siz bu hisseyi uzun zamandır tutuyorsunuz zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    ben de yaklaşık 1 yıldır bu hissedeyim ve düştükçe topluyorum, cevaplarsanız memnun olurum, ortalamanız kaç?
    1.05 ama daha da düşürebilirim. Her kademeyi verişinde 5 bin lot atıyorum. Her gecenin sabahı her inişin de bir çıkışı vardır. Bu dünyanın kanunu. Bu hisse Altınbaş holdinge ait. Başka söze gerek yok.

7. Böyle crdfa yı kötüleyen hem de kendi forumunda kötüleyenler oldukça panikleyip satanlar sayesinde alttan topluyoruz işte ne yapalım.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Siz uv. temettü hisselerinizi hangi kurumda tutuyorsunuz? Bankada mı başka bir kurumda mı tutmalıyım tam karar veremedim açıkçası.
    Uv hisseleri dört farklı kurumda Eşim Kendim ve Çocuklarım adına ayrı ayrı hesaplarda, malum vergi olayından dolayı %25 dağılım.. Banka yada aracı kurum size kalmış. Benim yatırımlarım iki banka iki aracı kurum.

Since1453

Sayfa 194/305 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •