Sayfa 239/305 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    CRDFA'nın 9/2018 mali tablosu neden gelmedi bilen var mı? Sitesinde de yok.

Geçen yıl 6/2017 kar 12 milyon bu yıl da aynı.

12/2017 25 milyon kar, bu yıl da aynı gelirse temettü geçen yılki gibi olursa bu fiyata bu hisse bedava ötesi.
    geldi ama siz farketmemişsiniz herhalde

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    geldi ama siz farketmemişsiniz herhalde
    Evet haklısınız. Creditwest'in kendi sitesinde yok ama KAP'a gönderilmiş.

Buna göre, 17.9 milyon net kar gözüküyor.

Geçen yıl aynı dönemde ise 18.3 milyon net kar var.

İyi gidiyorlar maşallah.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Dün gelen Kap bildirimi

Yönetim Kurulumuz, "Süleyman Demirel Blv. Mall Of İstanbul The Offıce K:3 D: 17 Mahmutbey/ Başakşehir-İSTANBUL" adresinde faaliyet göstermekte olan Creditwest Faktoring A.Ş. ikitelli Şubesi'nin 15 Şubat 2019 tarihinden itibaren kapatılmasına toplantıya katılanların oybirliği ile karar vermiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by abbsgmz Yazıyı Oku
    Dün gelen Kap bildirimi

Yönetim Kurulumuz, "Süleyman Demirel Blv. Mall Of İstanbul The Offıce K:3 D: 17 Mahmutbey/ Başakşehir-İSTANBUL" adresinde faaliyet göstermekte olan Creditwest Faktoring A.Ş. ikitelli Şubesi'nin 15 Şubat 2019 tarihinden itibaren kapatılmasına toplantıya katılanların oybirliği ile karar vermiştir.
    Düsen is hacmi nedeniyle mi kapatılıyor tasarruf kapsamında öyle ise olumlu

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Düsen is hacmi nedeniyle mi kapatılıyor tasarruf kapsamında öyle ise olumlu

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maliyetleri azaltacağı için her halükarda olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Maliyetleri azaltacağı için her halükarda olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum.
    öncelikle esramarka arkadaşım bu hisseden de senin isgyo dan da güzel para kazandım çok şükür.hatta o paraların bir kısmını teeee taylandlarda yedim bile.epey bi zaman da hisse almam

Alıntı Originally Posted by badido Yazıyı Oku
    öncelikle esramarka arkadaşım bu hisseden de senin isgyo dan da güzel para kazandım çok şükür.hatta o paraların bir kısmını teeee taylandlarda yedim bile.epey bi zaman da hisse almam
    benim ISGYO nedir onu anlamadım bende ISGYO yok, vardı bir ara sattım çoktan.

ISYAT mı demek istediniz acaba?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 239/305 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •