Sayfa 69/305 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 545 - 552 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1. Temettülerin yanında ara ara bedelsizleri verdiği zaman daha da tatlı duruma gelecek...yaklaşık 4 sene önce verdi...bir bedelsiz eli kulayında...hele şirketten süpriz karlar gelirse 3,4 ler ufak kalır

2. Şirketin büyüme politikası yok. Lidfa piyasaya çalışırken crdfa nın müşteri ağırlığı kamu bildiğim kadarıyla. Bunu değiştirmek gibi bir amaç ben göremiyorum.

Dolayısıyla beklentisi yok şirketin. Aynı işi yaparak yıllardır karda ne artma ne azalma var.

Benim gözümde yerinde sayan bir şirket. Bu nedenle 1 liraya fiyatı düşsün. Bir sorun yok. Daha iyi olur. Temettü getiri oranı yeni alanlar için yüksek olur.

Küçük birikimlerin değerlendirmek temettü oranı düşmedigi sürece ideal.

Sadece temettü önemli bu hisse açısından. Onuda vermezse borsada olmasada olur şirketin.

Daha öncede yazmıştım. Büyüme ve temettü istiyorsanız bu hisse doğru bir hisse değil. Sadece temettü diyorsanız bu hisse.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bugün çıldırt bizi

4. Bu fiyatlara elinizdeki malı vermeyin piyasada ucuz hisse kalmadı cok yolu varbunu.

5. Ben senin 2 tl üstü olma ihtimalini sevdim.

6. 2.14 tavan olabilir bugün

7.  Alıntı Originally Posted by tcspirit Yazıyı Oku
    Şirketin büyüme politikası yok. Lidfa piyasaya çalışırken crdfa nın müşteri ağırlığı kamu bildiğim kadarıyla. Bunu değiştirmek gibi bir amaç ben göremiyorum.

Dolayısıyla beklentisi yok şirketin. Aynı işi yaparak yıllardır karda ne artma ne azalma var.

Benim gözümde yerinde sayan bir şirket. Bu nedenle 1 liraya fiyatı düşsün. Bir sorun yok. Daha iyi olur. Temettü getiri oranı yeni alanlar için yüksek olur.

Küçük birikimlerin değerlendirmek temettü oranı düşmedigi sürece ideal.

Sadece temettü önemli bu hisse açısından. Onuda vermezse borsada olmasada olur şirketin.

Daha öncede yazmıştım. Büyüme ve temettü istiyorsanız bu hisse doğru bir hisse değil. Sadece temettü diyorsanız bu hisse.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    İyi misin sen ya ? Bu şirket 7-8 ay önce 1.30 liraydı....suan 1.87 ve daha temettü vermemiş.% 40 üzeri bi getiri sağlamış şimdiden kasımda da güzel temettü daha ne istiyorsun....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    2.14 tavan olabilir bugün
    Tavan bunun fıtratına ters

Sayfa 69/305 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •