Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
Arama sonucu : 72 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Bilgisayarımdaki Sorunlar

Amin tesekkurler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Arkadaşlar laptop'ta 3 gündür twitter da ki videoları izleyemiyorum, ses var ama görüntü yok sadece siyah ekran...

Chrome kullanıyorum, diğer yerlerde örneğin youtube de videoları sorunsuz izleyebiliyorum..

Bu sorunu yaşayan ve çözebilen kimse var mı?
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Arkadaşlar laptop'ta 3 gündür twitter da ki videoları izleyemiyorum, ses var ama görüntü yok sadece siyah ekran...

Chrome kullanıyorum, diğer yerlerde örneğin youtube de videoları sorunsuz izleyebiliyorum..

eklenti indirebilirsin her türlü formatı açan eklentiler mevcut. sanırım senin sorunun flash güncel değil. chrome da eklentiler bölümüne göz atarsan orda hem eklenti bulabilir hemde güncel olmayanları güncelleyebilirsin.

video player gibi aratırsan eklenti bulabilrsin.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    Arkadaşlar laptop'ta 3 gündür twitter da ki videoları izleyemiyorum, ses var ama görüntü yok sadece siyah ekran...

Video codec sorunu da olabilir..Paket halinde indirip güncellemeyi deneyin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    eklenti indirebilirsin her türlü formatı açan eklentiler mevcut. sanırım senin sorunun flash güncel değil. chrome da eklentiler bölümüne göz atarsan orda hem eklenti bulabilir hemde güncel olmayanları güncelleyebilirsin.

video player gibi aratırsan eklenti bulabilrsin.
     Alıntı Originally Posted by dr.nikolatesla Yazıyı Oku
    Video codec sorunu da olabilir..Paket halinde indirip güncellemeyi deneyin.
    Tüm güncellemeleri yaptım, yeni eklenti indirdim (VLC media player) ama sorun sadece twiter de hala devam ediyor..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Tüm güncellemeleri yaptım, yeni eklenti indirdim (VLC media player) ama sorun sadece twiter de hala devam ediyor..
    latino hocam twitterı pek blmiyorum ama ordaki güvensiz videoları oynat gibi seçenekler olabilir mi ?

ayarlar bölümünden. önceden böyle bir ayar vardı sanki.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Minibook'ta MS 11 Windows 10'da MS 9 kurulu. Minibook çok daha hızlı explorer formülü tarama sonuçlandırıyor. Sebebini bilen var mı?

Windows 10 işletim sisteminde Excel 2003 kurulu. Sütun kopyala yapıştırda ve süzmede (artan azalan) sorun yaşıyorum. Excel kitleniyor ve kapanıyor. Sorunu gidermek için pc yi formatlamaya kadar gittim. 2 gündür birşey yoktu. Şimdi yine tekrarlıyor. Minibook'ta aynı işlemi sorunsuzca yapabiliyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •