Sayfa 138/196 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. 2 gündür sürekli yukarı 10-20 kademe sürekli yukarı kademeler çizilip tekrar boş kademelerle aşağı salınıyor.
    şu anki görüntüye göre en azından 14 leri tekrar denemeli.

*çimentaş'ın vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net zararı 19.757.141 tl

(18/02/2019 - 17:52:24)

3. S.a. keyifler nasılllll........
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Sabret kazannn��������

5. Sağanak yağışlar geliyor...Lütfen şemsiyenizi yanınıza almayı unutmayınız DOSTLAR....����������������

6. S.a. bilanço her an değişebilir..Konsolide bilancoları bekleyelim dostlar...Yağmurlar sağanak yağacak..Dedim yaa şemsiyesiz dolaşmayalim.Fena ıslanacagız.������������

7.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    S.a. bilanço her an değişebilir..Konsolide bilancoları bekleyelim dostlar...Yağmurlar sağanak yağacak..Dedim yaa şemsiyesiz dolaşmayalim.Fena ıslanacagız.������������
    Sayın Amedliyim merhaba. Bilmeceyi çözemedim. Size zahmet YANİ ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ )
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

8.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    S.a. bilanço her an değişebilir..Konsolide bilancoları bekleyelim dostlar...Yağmurlar sağanak yağacak..Dedim yaa şemsiyesiz dolaşmayalim.Fena ıslanacagız.������������
    Sayın Amedliyim,
    Merhaba. Türkiye 'de son günlerde çoğu yer, özellikle de Ankara, İstanbul ve İzmir kar yağışlı ya da buralarda yağmurlar sağanak yağışlı. Şemsiyesiz sokağa çıkamıyoruz zaten. Aksi halde, sizin de dediğiniz gibi fena ıslanacağız. Cment bilindiği üzere yüksek negatif kar/zarar açıkladı. Buna rağmen, 12 bandını zorlamaya devam ediyor. Konsolide bütçede pozitif bir kar mı açıklayacak ki? Bu nedenle mi aşağılara düşmüyor. Normalde bu kadar zarar açıklayan bir hisse, paraşütsüz olarak düşmesi gerekmez mi? Yakın vadede, Cment hissesinde bir beklenti mi var acaba bizim bilmediğimiz, sizi ise bildiğiniz dostum? Cevap verirseniz sevinirim. Cmbtn ise 6 trilyona yakın kar (Arsa satışı içinde bile olsa) açıkladı ama işlem hacmi çok sığ ve 29 bandında kalmakta zorlanıyor. Cmbtn hissesinde olumsuz ve ters giden bir şeyler var mı sizin bildiğiniz? Bu sorumu da cevaplarsanız sevinirim. Sizin fikir, öngörü ve düşüncelerinize çok saygı duyuyorum. Çoğu zaman haklı çıkıyorsunuz. Kendinize iyi bakın, hayırlı kazançlar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 138/196 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •