Sayfa 139/196 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın Amedliyim,
    Merhaba. Türkiye 'de son günlerde çoğu yer, özellikle de Ankara, İstanbul ve İzmir kar yağışlı ya da buralarda yağmurlar sağanak yağışlı. Şemsiyesiz sokağa çıkamıyoruz zaten. Aksi halde, sizin de dediğiniz gibi fena ıslanacağız. Cment bilindiği üzere yüksek negatif kar/zarar açıkladı. Buna rağmen, 12 bandını zorlamaya devam ediyor. Konsolide bütçede pozitif bir kar mı açıklayacak ki? Bu nedenle mi aşağılara düşmüyor. Normalde bu kadar zarar açıklayan bir hisse, paraşütsüz olarak düşmesi gerekmez mi? Yakın vadede, Cment hissesinde bir beklenti mi var acaba bizim bilmediğimiz, sizi ise bildiğiniz dostum? Cevap verirseniz sevinirim. Cmbtn ise 6 trilyona yakın kar (Arsa satışı içinde bile olsa) açıkladı ama işlem hacmi çok sığ ve 29 bandında kalmakta zorlanıyor. Cmbtn hissesinde olumsuz ve ters giden bir şeyler var mı sizin bildiğiniz? Bu sorumu da cevaplarsanız sevinirim. Sizin fikir, öngörü ve düşüncelerinize çok saygı duyuyorum. Çoğu zaman haklı çıkıyorsunuz. Kendinize iyi bakın, hayırlı kazançlar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    S.a. Dostum aslında cevap yazmayacaktım.Sizi çimbenton dopinginde sizi zevkle takip ediyor ve beğeniyorum.Sitemlerinizde gayet haklısınız..Şunu demek isterim.Zaten soruların içinde cevaplarınızı almışsınız. .Mesaj alınmış gibisin.Fazla kelam'a gerek yok..Sadece hissesi olan ihtiyacı yoksa satmayin..SabredIn hep beraber bence..
    En az ayın 11 ine vede seçimden sonraya kadar sabret..İNŞALLAH herkes gibi bizde kazanacağız..Kısmetse..
    Selam ve dua ile....
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    S.a. Dostum aslında cevap yazmayacaktım.Sizi çimbenton dopinginde sizi zevkle takip ediyor ve beğeniyorum.Sitemlerinizde gayet haklısınız..Şunu demek isterim.Zaten soruların içinde cevaplarınızı almışsınız. .Mesaj alınmış gibisin.Fazla kelam'a gerek yok..Sadece hissesi olan ihtiyacı yoksa satmayin..SabredIn hep beraber bence..
    En az ayın 11 ine vede seçimden sonraya kadar sabret..İNŞALLAH herkes gibi bizde kazanacağız..Kısmetse..
    Selam ve dua ile....
    Sayın AMEDLİYİM,
    Cmbtn topiğinde bir daha paylaşım yapmayacağım diye yemin etmiştim. Bu nedenle burada yazıyorum. Cment hissesi bence uzun vadeli bir dönemde getiri potansiyeli olarak Cmbtn 'a göre daha yüksek. Cmbtn ve Cment hisseleri, görüldüğü üzere bazı Or..p. Çocukları tarafından negatif yönde sürekli baskılanmakta. Size bir sorum olacak sayın AMEDLİYİM. Sizin elinizde yüksek miktarda Cment ya da Cmbtn hissesi var anladığım kadarı ile, bu nedenle sizin bu hisselerdeki maliyetinizi ortalama olarak öğrenmek istiyorum. Nedeni de şu. Siz çok akıllı bir adamsınız. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemezsiniz diye düşünüyorum. Bu nedenle sizin Cment ya da Cmbtn hissesinden uzun vadede beklenti fiyatınızı ve maliyet fiyatınızı öğrenmek istiyorum. Sizin gibi değerli bir insan, boşu boşuna "En az ayın 11 ine vede seçimden sonraya kadar sabret " demez. Bu konuda biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim. Tekrar saygılar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın AMEDLİYİM,
    Cmbtn topiğinde bir daha paylaşım yapmayacağım diye yemin etmiştim. Bu nedenle burada yazıyorum. Cment hissesi bence uzun vadeli bir dönemde getiri potansiyeli olarak Cmbtn 'a göre daha yüksek. Cmbtn ve Cment hisseleri, görüldüğü üzere bazı Or..p. Çocukları tarafından negatif yönde sürekli baskılanmakta. Size bir sorum olacak sayın AMEDLİYİM. Sizin elinizde yüksek miktarda Cment ya da Cmbtn hissesi var anladığım kadarı ile, bu nedenle sizin bu hisselerdeki maliyetinizi ortalama olarak öğrenmek istiyorum. Nedeni de şu. Siz çok akıllı bir adamsınız. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemezsiniz diye düşünüyorum. Bu nedenle sizin Cment ya da Cmbtn hissesinden uzun vadede beklenti fiyatınızı ve maliyet fiyatınızı öğrenmek istiyorum. Sizin gibi değerli bir insan, boşu boşuna "En az ayın 11 ine vede seçimden sonraya kadar sabret " demez. Bu konuda biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim. Tekrar saygılar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    S.a.özeline bakarmısın..

4. S.a.herkese sağanak yağışlar...selam ve dua ile...sabret hacı olur..konsolide 48milyondan 5 milyonlara indi..hadi hayırlısı...köpek ve çakallara mal vermeyin..Dostlarım ekmek yesin..Selam ve dua ile...

5. Arkadaşlar yasaklı olan 176k malın akibeti ne olucak ve o kadar malı çıkmak için mantıklı seviyelere çekmesi gereklidir diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by my termal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yasaklı olan 176k malın akibeti ne olucak ve o kadar malı çıkmak için mantıklı seviyelere çekmesi gereklidir diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.
    176k dediğiniz, 176.000 lot hisse mi?. Bu kadar yüksek lot hisse neden yasaklandı?. Bu hisseler kimlere aittir?. Bu konuda bizlere biraz daha ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. Bilgilendirmeniz için, şimdiden size teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    176k dediğiniz, 176.000 lot hisse mi?. Bu kadar yüksek lot hisse neden yasaklandı?. Bu hisseler kimlere aittir?. Bu konuda bizlere biraz daha ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. Bilgilendirmeniz için, şimdiden size teşekkür ederim.
    Nermin çevik adına yasaklı mal aslında enver çevik. Adam çaktırmadan almak istedi ama malı saklayamadan patladı.

8. Tahtayi buralarda tutuyorlar.
    6 aylik cezalari bitince artik tahtada sert hareketler baslar.

Sayfa 139/196 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •