Sayfa 142/196 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Bu piyasada cimentasta olmak varmis.
    Her fiyattan cikma imkani tanidi.
    7 tl den 18,7 TL ye geldi.
    % 167...
    Bu noktadan sonra bu kriz ortaminda kimse Cimentastan ağlamasin.
    Biz Cimbetonda 7 yilda %35 gormedik.
    Cmbtn da çok fazla küçük yatırımcı var ve buradakiler korkak olduğundan kar ya da zararlarını hemen trade ediyorlar. Cment te ise kağıt toplu ve kâğıtta spek var. Her gün çok yüksek işlem hacimleri oluyor ve spek çok cesaretli. Gün ici hem tavan, hem de taban olabiliyor. Birde sanırım Cment firmasının büyük bir yerli holding tarafından satın alınması yönünde dedikodular dolaşıyor piyasada. Eğer bu gerçekleşirse, bu hissenin yolu daha uzun olur gibime geliyor. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Cmbtn da çok fazla küçük yatırımcı var ve buradakiler korkak olduğundan kar ya da zararlarını hemen trade ediyorlar. Cment te ise kağıt toplu ve kâğıtta spek var. Her gün çok yüksek işlem hacimleri oluyor ve spek çok cesaretli. Gün ici hem tavan, hem de taban olabiliyor. Birde sanırım Cment firmasının büyük bir yerli holding tarafından satın alınması yönünde dedikodular dolaşıyor piyasada. Eğer bu gerçekleşirse, bu hissenin yolu daha uzun olur gibime geliyor. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir
    bu dedıkodu degıl.gayet acık net konusulmaya baslanan bır durum..cımentasın kımler tarafından alınacagı bıle konusuluyor.spekule olmasın ısmını yazmayayım.ama ulkemızdekı buyuk holdınglerden bırısı.satın aldıgı fırmaların oncelıkle sermaye yapısını guclendırmesıyle meshurdurlar.
    ama dedikodu olmaktan cıkmıs satıs durumu.ıyı kötü herkes konusuyor zaten bunu

3. Oyak mı alıo sabancı mı ;) arsalarda altın mı var bedelsiz mi yoksa cmbtn la mı birleşiyor hikayeler bitmedi ;)

4. Ben pek inanmiyorum.

Boyle bir ihtimal olsaydi spek her iki tahtadada mal cekerdi. Islem yapardi.
    Suan bu iki tahtada farkli iki grup var. Birisi cmentteki meshur kardesler.

Digeride cimbetondaki trade eden dalkavuklar.

5. Cevikler mi diorsunuz yasak bitene kdr ızdırap o zmn

6. 300 lot var bende spek abi 14,64 de kadar düşürdün ama 15,08 den maliyetim var.Bak bir güzellik yap 17 yap yarın verim söz...meğersem bürüt takasa almış
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Ne eğlenceli hisse alıyorsun satamıyorsun 16 gördük bakalım akşama kaç kapatacaksın spek ama helal sana bir haber olmasa çoktan bizi gömmüştün
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Bugün gayet sakinsin güzel kardeşim. Kahraman Bey'in de dediği gibi sakinliğinin nedeni brüt takasa geçmişsin. Biraz bilgi verelim arkadaşlarımıza bu hususta. Netleştirme uygulaması kaldırılan hisse senetlerinde Takasbank tarafından brüt takas uygulaması yapılmakta, aracı kurum ve yatırımcı bazındaki takas alacakları Takasbank tarafından takas süresinden sonra dağıtılmaktadır. Buna göre, söz konusu hisse senetlerinde alım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında alımlarını karşılayacak tutarda nakit, satım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında satımlarını karşılayacak miktarda menkul kıymet bulundurması gerekmektedir. Bu uygulama ile hisse senetlerinin piyasasında üçüncü kişiler nezdinde yanlış intiba uyandırabilecek ve piyasaya net katkı sağlamayan nitelikteki alım-satım işlemleri ile olağandışı fiyat-miktar hareketlerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

Sayfa 142/196 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •