Sayfa 150/196 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Ben cimbeton tavan atana kadar cmbtn topiginde yazmayacagim diye 2 yil once kendime soz verdim.

Serefsiz bir kere cizse donecegimde...

Sayın Devrikiki burda da yazabilirsiniz. Bilgililerinizden istifade ediyoruz. Teşekkürler. y.t.d.
    Sayın ACA42,
    Cmbtn ile Cment 'in yakın bir zamanda birleşeceği ve büyük bir şirketin de bu birleşmeden sonra bu şirketleri satın almak istediği ile ilgili piyasada bir dedikodu konuşuluyor. Bu amaçla, öncelikle Cmbtn ile Cment hisselerinin fiyatlarının 25 ila 30 bandında eşitlendirileceği de söyleniyor. O zaman Cment hissesinin daha çok yolu var gibime geliyor. Ben de dahil, Cmbtn yatırımcısına çok yazık olacak. Allah belasını versin bizi bu hallere düşürenlerin. Keşke Cment hissesini satıp, bu sabah Cmbtn 'a bulaşmasaydım. 29 lu rakamlara düşünce dayanamadım ve tekrar aldım. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Sayın ACA42,
    Cmbtn ile Cment 'in yakın bir zamanda birleşeceği ve büyük bir şirketin de bu birleşmeden sonra bu şirketleri satın almak istediği ile ilgili piyasada bir dedikodu konuşuluyor. Bu amaçla, öncelikle Cmbtn ile Cment hisselerinin fiyatlarının 25 ila 30 bandında eşitlendirileceği de söyleniyor. O zaman Cment hissesinin daha çok yolu var gibime geliyor. Ben de dahil, Cmbtn yatırımcısına çok yazık olacak. Allah belasını versin bizi bu hallere düşürenlerin. Keşke Cment hissesini satıp, bu sabah Cmbtn 'a bulaşmasaydım. 29 lu rakamlara düşünce dayanamadım ve tekrar aldım. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayın Senirkent çok teşekkür ederim.

3. Spek pozisyon cmbtn almıştı ama heber cment yaradı .cment 21.20 den ben olsam affetmem veririm .ordan verenler buraya gelecek elbet

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Yine vbts geldi

5.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    Yine vbts geldi
    Sayın EROANK,

VBTS ne demek dostum. Biraz daha açıklarsan sevinirim. Teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın EROANK,

VBTS ne demek dostum. Biraz daha açıklarsan sevinirim. Teşekkürler.
    Acıga satıs ve kredili islem yasağı. Gerci bu hissede acıgs satıs ve kredili işlem e izin veren aracı kurum yok nerdeyse

7. Yine muhteşem hareketlere imza attın güzel kardeşim..13 TL den 7 tl ye ve oralardan 22,62 ye...vals, tango, rock vs hepsini en iyi şekilde sergiliyorsun..Baş tacısın...Yolun açık olsun diyorum ve ekliyorum..Yatırım Tavsiyesi Değildir..!!!
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

8.  Alıntı Originally Posted by SACROSANCT52 Yazıyı Oku
    Yine muhteşem hareketlere imza attın güzel kardeşim..13 TL den 7 tl ye ve oralardan 22,62 ye...vals, tango, rock vs hepsini en iyi şekilde sergiliyorsun..Baş tacısın...Yolun açık olsun diyorum ve ekliyorum..Yatırım Tavsiyesi Değildir..!!!
    Saolasın kardesim ;)

Sayfa 150/196 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •