Sayfa 182/605 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by MUALLİM Yazıyı Oku
    Şüpheniz olmasin.

Ufuk bey bu senede genel kurula katılmayı düşünüyor musunuz?

Sent from my SM-G920F using Android mobile app
    elektronik ortamda katılıyorum artık. ancak bazı arkadaşlar bu sene hepbirlikte katılmayı öneriyorlar.eğer böyle bir ortam olursa seve seve.
    bu arada o zamana kadar elimizde ne kadar kalır o da ayrı bir konu...

2. üstadlar düşünceleriniz nelerdir yinesaman alevimi yoksa bu sefer başkamı :?

3.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    üstadlar düşünceleriniz nelerdir yinesaman alevimi yoksa bu sefer başkamı :?
    bence başka kulağımın üzerine yattım

elbet uyandırırlar

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    elektronik ortamda katılıyorum artık. ancak bazı arkadaşlar bu sene hepbirlikte katılmayı öneriyorlar.eğer böyle bir ortam olursa seve seve.
    bu arada o zamana kadar elimizde ne kadar kalır o da ayrı bir konu...
    bu nedir sn Ufuk35.. Nasıl katılacağız.. Açıklayın.. Çimbtn da çoğunu sizde bende sattıysakda. Az mal değil kalanlar...BU hafta gene op yapacağım speke..
    Nasıl yapacağız..Elektronik ortamda nasıl katılınabilir. detaylı açıkalrmısınız. Ebesini cümle alem emsin spekin..
    ÇOK TEŞEKKÜRLER

5. Arkadaşlar bence cmbtn da birşeyler olacak işlem hacmi arttı geçen hafta üçgün e yükselenlere girdi.ben geçen hafta al sat yaparak biraz kazandım.bu hafta alıp artık uzaktan seyredeceğim.al sat işi stresli gerek yok strse tavan serileri başlar inşallah

6. ben hala şüpheliyim ok tehlikeli bi hisse cuma günü aldım inşaallah pişman etmez

7.  Alıntı Originally Posted by sivaslı58 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bence cmbtn da birşeyler olacak işlem hacmi arttı geçen hafta üçgün e yükselenlere girdi.ben geçen hafta al sat yaparak biraz kazandım.bu hafta alıp artık uzaktan seyredeceğim.al sat işi stresli gerek yok strse tavan serileri başlar inşallah
    Evet hocam gecen hafta boyunca çok hacim yapmışlar. Topu topu kaç hisse var ortalıkta da ne olacak bir haber mi bekleniyor.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by 6 His Yazıyı Oku
    Duyanlar çoğaldı da,işlemler zamanın daraldığından kaynaklanıyor her halde...
    Duyum ne hocam zaman daraldı derken biraz topiği okunmaya çalıştım .benim anladığım fon da bekleyen arsa parası var .süresi kesin mi doldumu?

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 182/605 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •