Sayfa 293/605 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. borsada yatırmcısına bu kadar zarar veren her sene çimentaşa danışmanlık ücreti vererek zarar açıklayan ve buna göz yuman bagımsız denetçileri hayretle iziiyorum çok güzel bir ekip çaiışması var spk uyuyor .maliye denetlemiyor olan küçük yatırımcıya oluyor uzun süre bekleyenler bir yerde ümitsiz ümitsizde olsak beklicez genel kurul yaklaştıkça heycan artıcak önümüzdeki haftada böyle geçerse ben zaman daraldı derim bunlar olası güzel habere bağlı haber varsa haber yoksa bize sağ gösterip sol çarpmasında.....hayırlısı........

2. 39,7-39,5 arası önemli destek..

3.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Hocam yanlışınız olmalı iyi inceleyin takasları.. Hepi topu 880 bin lot var, kim 650 bin lot satmış ))
    Ve düzeltmenizi yazın lütfen.
    Yanılanlar olabilir. Tezkip yazısı yazın lütfen..
    dostum yazımı okudum yine aydınlatarak düzeltirimde .ben 650 000 lot satıldı demiyorum..... ilk beş kurumda toplanan hisseler 650 .000 lottu. iki üç ay öncesine kadar..şimdi .550.000 lot var takasta ilk beş kurumda. satılanlar 100 000 lot oda şu an takasta ..doce ..citi .ıcbc. bunlarda mal duruyorsa satışlar burda.09 marta kadar duruyordu..ayrıca çimbetonun.toplam lotu..1.023.000 dostum piyasadaki lot sayısı saygılar ...yazımıda gözden geçiricem

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    39,7-39,5 arası önemli destek..
    dostum .mümkünse paylaşa biliyorsanız takaslarıda paylaşın fırsat varsa şu günler çok önemli .bazı arkadaşlar takasa takılmayın derde .yine incelemekte fayda var.ALLAHAemanet ol dostum

5.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    dostum .mümkünse paylaşa biliyorsanız takaslarıda paylaşın fırsat varsa şu günler çok önemli .bazı arkadaşlar takasa takılmayın derde .yine incelemekte fayda var.ALLAHAemanet ol dostum
    Ben teknoloji özürlüyüm, ama önemli bir şey olursa elbette paylaşırım ne demek..

6. Leynn bu ne avatar, sigarayı bıraktık diye bu palyaçoyu seçtik ama diğerleri dahada keş tipler ve bayan resimleriydi zaten.
    Bu ortama renk katar belki, ama benimle alakası yok.

7. Bu kaadar sayfa ilerlemiş..bedelsizmi geldi acaba dedim..

Ama gelmemiş

8. Bu kaadar sayfa ilerlemiş..bedelsizmi geldi acaba dedim..

Ama gelmemiş

Sayfa 293/605 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •