Sayfa 301/605 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Yazıklarım milletin nutkunu kesti yaw. 12 saatte 3 sayfa yorum yazılan forumda in cin top oynamaya başladı. Keşke yazmasaydım.
    merak etme dostum ne senin yazdıkların nede spek nede italyan bozmalırının adına olanlar burda çimbetonda olanların nutkunu kesemez .bekliyorlar zaman daraldı bekliyecekler bak haber patlasın .her kes burda sesini çıkartır şimdi meydanı sahiperine sen alınma spek denen asalağa ve patronlara birde onun uşaklarına bıraktılar .

2.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    59 senede kar yapamazsa siz niye bu senettesiniz. burda bizleri uyarmaya mı geldiniz.. ha ben senin YAZINA NİSPETEN SATTIM.
    dostum sahsım senin adına üzüldüm .yazılana kulak asmamalısın .şu günler çok önemli bir kaç hafta var topu topu üç hafta gibi .inşallah yerine koyarsın malını

3. güzel ve kazançlı bir gün temennisiyle herkese bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    güzel ve kazançlı bir gün temennisiyle herkese bol kazançlar.
    temenniler bizden efenim....

5. evet çimbetoncular... 21 ...gün borsa seans günü kaldı .ay sonuna kadar bir haber gelmeli .iki hissede de sabırsızlıkla haber bekliyoruz her şeyin hayırlısı o heycanı intema tahtasındada yaşıyoruz .bakalım bomba ilk nerde patlıcak.italyan bozmasına pek içimden gelerek de söyliyemiyorum çünkü çok bezdirdi bizi.inş diyelim

6. takas paylaşacak dostlar yokmu .....

Sayfa 301/605 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •