Sayfa 334/605 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Allah canını alsın bu hissenin 43.80 i göremedi ama süpriz yapıp 33.80 kapadı, genede tebrikler, 10 tl hata da olsa nokta atışı yapmışınız....
    Papaz efendi hisseyle ilgili bilgi verecek bilgin ve kapasiten yoksa Dostum Tecrübeli kardeşimin ve bir başka dostumuzun yazılarını alıp alıntı yapıp yorum ve hakaret etmen senin hakkın değil. .CAN alınacak biri varsa.oda sensin keşiş efendi. Aynı dilinle bizde sana diyelim ALLAH canın alsın emi..Selam ve dua ile....
    Not: Görende seni tanımayanda derki ne üstadmış.???? .Senden iyi bir TENEKE çıkar. ..
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    Papaz efendi hisseyle ilgili bilgi verecek bilgin ve kapasiten yoksa Dostum Tecrübeli kardeşimin ve bir başka dostumuzun yazılarını alıp alıntı yapıp yorum ve hakaret etmen senin hakkın değil. .CAN alınacak biri varsa.oda sensin keşiş efendi. Aynı dilinle bizde sana diyelim ALLAH canın alsın emi..Selam ve dua ile....
    Not: Görende seni tanımayanda derki ne üstadmış.???? .Senden iyi bir TENEKE çıkar. ..
    Adam hak etmiş. Bilmeyende bir şey sanacak, ağzına sağlık )

3.  Alıntı Originally Posted by AMEDLİYİM Yazıyı Oku
    Amedlim süpersin ya!... sanki 43 leri 1 günde çıkacak dedikte papaz efendi sazan gibi atladı. destek direnç vermekte suç oldu böylesi kendini bilmeyenler için. bir hisseye kumar gözüyle bakmamak lazım. biraz söz dinleseler kazanmayı öğrenecekler ama nerde!...

4. meksadaki çakal
    ne yaptığın kabak gibi sırıtıyor.ama tuttuğun yol, yol değil.
    yatırım tavsiyesi degildir

5. Bugünkü takası paylaşanilen varmı arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    meksadaki çakal
    ne yaptığın kabak gibi sırıtıyor.ama tuttuğun yol, yol değil.
    yatırım tavsiyesi degildir
    Ne oldu hocam, neden kızdınız?

7.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Ne oldu hocam, neden kızdınız?
    kızmak yok.burası borsa.ama milleti aptal sanmasınlar.meydanı boş buldular istedikleri gibi at oynatıyorlar.şirket te bu rezilliğe seyirci kalıyor maalesef.
    meksa dün kapanışta 1000 lotu serbest satış yazdı ve tahtayı düşürdü.dengede kaç olacağını göstere göstere hem de.bir kısmını ben kaptım.kalanı da çok yüksek oranla yine kendileri aldı.zaten 350 lotu kendisi yukarıya alış girdi.o işlemi yapmasaydı tahta zaten suanki haline anca düşerdi .sabahtan beri kademelerde abuk subuk işlemlerle çırpınıyor.ama beyhude işler bunlar.27 tl ye de düşürse sonucu degiştiremez.
    tahtayı dikkatli seyreden ne yaptığını çok rahat görür.asıl yapmak istediğini de umarım gören vardır.
    yatırım tavsiyesi değildir

8. Arkadaşlar 2015 yılında 12tesisi var. 2016yılında 16 santral 3tane seyyar. Var. 2018 yılında 20 santral seyyar kaç tane bilmiyorum arkadaşlar bunları araştıralım. İsteyen alsın satsin herkes in aklı var

Sayfa 334/605 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •