Sayfa 343/605 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Yedirmeye devam dibin dibine gidesice
    Borsa geriye cekildimi hemen ayak uydiriyor
    Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen dostum yedirdi gini yedirdi şimdi can yakacak .sattıklarını beklicek sattığı hisseleri almadan geri toplamadan hareket etmicek borsada hisse senetler için yasal düzenleme olmalı yoksa .borsa bittik .şirketler zarar ediyor batmıyor ********ler .zarar ettikçe büyüyorlar.bu ülke bizim ülkemiz.

2. takas atıcak dostumuz varsa atsın .duamızı alsın..........rabbim her kese sabır ve bol kazançlar versin.amin......

3. NEVZATWW üstadım, görüşelerinin yarısında haklısın.
    Öncelikle mal yedirme yok. 90 bin lotun çoğu alı al gülüm ver gülüm.
    Mal yedirme böyle olmaz. Çekersin yukarı önce sonrada verirsin.
    Bekletirmi bilmem ama aldıkça mal veriyor alcak. Bilanço hikaye.
    28 e gelsin KERVT ve MRSHL ı bozdurup en az 10 bin dalacağım. Lot olarak.

4. Mal yedirme yok diyorsun

sonrada aldıkca veriyor diyorsun..

Eee aldıkca veriyorsa yedirme olmuyormu..

Ytd

5. hayır, mal yedirme diplerden olmaz.
    Kağıt desteğine yapışmışken mal yedime olmaz.
    6-7 sene önceki fiyatından mal yedirme olmaz.
    Endeks 2 kat çıkmışken bir hisse 2-3 kat kaybetmişse yapılan satışlar mal yedirme değildir.
    ...
    (sizin mal yadirdiğini düşünmenize sebep olan etmenler nedir, merak ediyorum.)
    ......
    Aldıkça veriyor.. Çünkü kimin aldığını görüyor..
    Hesabını yapıyor.
    ....
    Kağıdı kötülemenin anlamı yok..
    İstiyen satar çıkar..
    ....
    Ben MGM21 ne dediysem oo.

6. 8 yıllık desteğe geri dönmüş teknik olarak bu fiyatlardan girmek istiyorum kağıda. Ne onerirsiniz beklemelimiyim yoksa bu seviyeler guzelmi. Bilanconun etkisi daha aşağılara hisseyi sarkitir mı ..

Moto E (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    NEVZATWW üstadım, görüşelerinin yarısında haklısın.
    Öncelikle mal yedirme yok. 90 bin lotun çoğu alı al gülüm ver gülüm.
    Mal yedirme böyle olmaz. Çekersin yukarı önce sonrada verirsin.
    Bekletirmi bilmem ama aldıkça mal veriyor alcak. Bilanço hikaye.
    28 e gelsin KERVT ve MRSHL ı bozdurup en az 10 bin dalacağım. Lot olarak.
    muhterem bu fiattan al gülüm ver gülüm yapıyorlar arada malda kaptırıyorlar .ben takasları sıkı izlerim kime gitmiş kimler yeni .yüzüne bakmayanlar benim kurumumda mallandı bu fiattan bulaşmak doğru degil diyemiyorsun .ya yukarı giderse .sadece ilk beş kurumdan .57 tl yakıp 45 tl yapana kadar .bir yukarı iki geri yle .90 .000 lot sadece ilk beş kurumdan ditti.ilk 10 dada azalma.bu mallar .satılmamışta .virmanlanmış süsü vermek için .doçe ve citide mal gösterdiler bence çok üstünde verdiler piyasaya bu sefer .nerde son bulur bilmiyorum. .ıcbc bank ta malı tuttular yabancı süsü verdiler işlem bitince mallar uçtu .geriye yeni yatırımcı kardeşlerimiz geldi .evet hisse dipte ama bu sefer dibin dibi ola bilir olmaya bilirde görücez .sattığını beklicek alıcak korku vermek için aşşagıda basıcak .

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Mal yedirme yok diyorsun

sonrada aldıkca veriyor diyorsun..

Eee aldıkca veriyorsa yedirme olmuyormu..

Ytd
    olmazmı arada gidene gidiyormal mal gitmiyorsa bu malın hepsi kendisindeyse neden çırpınıyor o zaman.bu sefer .çok mal boşalttılar asıl bizim dip görecegimiz nokta neresi olucak bunu görmeli ve yatayda beklerken yukardan alan malı vericekmi.görücez varsa başka hesaplar onuda görücez .ve tahtamızda kötüleyen yok hisseyi .hisse yıllardır pirimsiz.ederi varmmı dersen o ayrı tartışılır.sonuçta beton santralı.bunu çok çok büyütende var .konya falan diyen bunlar yanlış ve yanıltıcı. bursa çimentonun içine baksınlar bunu söyleyenler.bursa beton bursa çimento oda yetmedi liman .varda var sonuç sıfır hisse yıllardır dipte .çimbeton kıyaslanırmı bununla kıyaslanmaz sermaye düşük tek beklenti bunuda kullanıp kullanıp can yakıyor .para kazanıyor.sermaye artsa bu hisseye kimse bulaşmaz .kumar hissesi olur zaten öyle olmuş biz fark etmiyoruz

Sayfa 343/605 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •