Sayfa 391/605 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. sayın senirkent, tahta düşer çıkar o ayrı konu ama bari bilgileri doğru verin. 3 aylıkta 9 milyon kar açıklamadı 16,4 milyon açıkladı.
    12 aylıkta ise 9579525 tl kar açıklandı.
    atladığınız rakam % 400 üzeri bedelsize denk geliyor.
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    sayın senirkent, tahta düşer çıkar o ayrı konu ama bari bilgileri doğru verin. 3 aylıkta 9 milyon kar açıklamadı 16,4 milyon açıkladı.
    12 aylıkta ise 9579525 tl kar açıklandı.
    atladığınız rakam % 400 üzeri bedelsize denk geliyor.
    Sayın UFUK35,
    Tamam, sizin şahsınızda bu hisseye yatırım yapan herkesten özür dilerim dostum. Zaten çok dikkatsiz bir şekilde 9 milyon civarı kar demiştim 3 aylık için, meğer 3 aylıkta değil 12 aylıkta imiş bu kar. Bu hisse için bu tür bilgilerin doğru olup olmadığı önemli mi ki sizce. Bu hisse herhangi bir analize, tekniğe, kar/zarar hesabına göre mi hareket ediyor sanki. Zaten hissenin çoğu bana göre bir şekilde toplu ve bu hisse ile bazı spekülatörler, oyuncak top gibi oynamıyor mu sizce?. Atladığım rakam, sizin de beyan ettiğiniz gibi % 400 üzeri değil; % 1 katrilyon üzeri bir bedelsize denk gelse bile; sizce bu hissedeki ana iştirakçi olan İtalyanlar, yurt dışına para kaçırmak (personel ve danışmanlık giderleri altında şirketin zarar ettiğini bilançolarda göstermek suretiyle) varken, bedelsiz ya da bedelli sermaye arttırımı gibi basit ve boş-beleş işlerle meşgul olurlar mı sizce?. Neyse, siz benim gibi yaşlı, bunak ve kafası çok fazla çalışmayan, boş-beleş ve saçma sapan konuşan birisine hiç bakmayın. Benim tek amacım; sizin gibi değerli yatırımcıları, bu hisse için çok dikkatli olmanız yönünde UYARMAKTIR. Bu hisse, benim 10 yılda öğrendiğim üzere, diğer hisselerden farklı olarak, her zaman sol göstermiş ancak hep sağ vurmuştur. Bedelli ya da Bedelsiz bir sermaye artışını sizin gibi değerli yatırımcılar beklerken; benim gibi hem yıllarınız, hem de paranız boş yere heba olmasın dostum. Eğer, ben haksız çıkar ve bu hisse yakın ya da uzak bir dönemde bedelli/bedelsiz bir sermaye artışana gider ve sizin gibi değerli yatırımcılar, bu hissede kazanç elde ederseniz; kendim para kazanmışım gibi en çok ben mutlu olurum. Benim amacım; bu hisseyi kötüleyip, düşük fiyattan almak asla değildir. Amacım sizlerin, benim gibi bu hisseden zarar görmemeniz; Üzüm yemek, asla BAĞCI dövmek değildir. Size ve bu hisseye yatırım yapan herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Burada yazılanlar benim şahsi düşüncelerim olup; kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yaklaşık 8 yıldır hissenin hamallığını yapmaya devam ediyorum.bir çift sözde ben söyleyeyim.paramız çöp oldu.dolar,enflasyon karşısında 1/6 e kadar eridi.
    Hissenin 100-200-300 lü rakamlara çıkma potansiyeli devam ediyor ancak son 8-10 yıldır inşaat sektörünün altın yıllarında bile bizleri süründüren bu hissenin, ülke ekonomisinin zor günlere girmesini fırsat bilerek nereye gidecek göreceğiz.
    Birileri burada sürekli seçim sonrası 28-29 lu rakamları bilinç altına atmaya çalışıyor ama nafile çalışıyor.şahsen seçim sonrası,ekonomi iyice bozulursa benim tanıdığım çmbtn soluğu 15 lerde alacaktır.ben aşımı yaptırdım vücut bağışıklık kazandı sıkıntı yok.
    Tahminimce şirketin sahipleri durumdan memnun. zaten karı, arsaları,kitabına uydurup gerekeni yapıyorlar.bedelsiz beklentisiylede hisseyi ky nin sırtına sardılar.ara sıra spekde bunu kullanıp oda alacağını alıyor.Olan bize oluyor.Y.T.D.

4. kesinlikle haklısınız.benim de şirketten k.y. adına olumlu bir beklentim yok.onlar renklerini yıllardır belli etti.
    defalarca şirkete giderek, genel kurulda, telefon ve maillerimle uyarılarımı yaptım ve yapmaya devam edeceğim.
    önümüzdeki genel kurulun da onlar adına çok rahat geçeceğini sanmıyorum. şirketi aldıklarından beri zarar edip hangi yüzle yatırımcıların karşısına çıkıyorlar anlamak zor.
    şirket hala kayıtsız kalırsa basın , cimer ,spk ,mahkeme ne gerekiyorsa sonuna kadar gitmeye kararlıyım.
    hak verilmez alınır maalesef …
    benimki tamamen inada bindi.kimse yatırım tavsiyesi olarak algılamasın.ben 25 de görse , 15 de görse buradayım. şu andan sonra geri dönüş yok.

Genel kurul tarihi hakkında bilgisi olan var mı. Bu sene bir sürpriz olma ihtimali var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihi hakkında bilgisi olan var mı. Bu sene bir sürpriz olma ihtimali var mı?
    05.03.2019 tarihli ve 451 sayılı Yönetim Kurulu Kararı gereğince Şirketimiz 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 17 Nisan 2019 tarihinde Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir adresindeki şirket merkezinde saat 09:30'da yapılacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    05.03.2019 tarihli ve 451 sayılı Yönetim Kurulu Kararı gereğince Şirketimiz 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 17 Nisan 2019 tarihinde Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir adresindeki şirket merkezinde saat 09:30'da yapılacaktır.
    Sayın UFUK35,

Evet Genel Kurul Tarihi 17 Nisan; bu tarihe kadar küçük yatırımcının ümitleri, hayalleri ve umutları ile oynanacak yine. Daha sonra tahminime göre "Geçmiş dönem zararlarından dolayı, herhangi bir bedelli/bedelsiz sermaye artışı ya da kar payı (temettü) dağıtılmaması yönünde karar alınmasına ve geçmiş dönem zararlarına mahsup edilmesine" şeklinde bir açıklama yapılır mı yine acaba değerli dostum. Çünkü ben 10 yıl boyunca bu adi hisseyi sırtımda taşırken, her yıl genel kurul toplantılarında sürekli bu yönde açıklama yaptı şirketin genel kurulunun değerli üyeleri. Burada yazılan tüm beyanlar, sadece benim kendi şahsi düşüncelerim olup; kesinlikle herhangi bir yatırımcıya bir yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Yarın artık 29 'un altı denenecektir gibime geliyor. Çünkü Seçimlere kadar olan süre çok azaldı. eğer 29 'un altını düşük bir işlem hacmi ile kırabilirse, bu hafta içinde hedef 28,50 - 28,60 seviyeleri olacaktır gibime geliyor. Bence bu hissede Spekülatörler de var. Bazılarının dediği gibi serseri trade eden yatırımcılar da var. Bu gün 29,30 seviyesini bile geçemeyen güçsüz ve kuvvetsiz bir Cmbtn hissesi var. İşlem hacmi bile oldukça zayıf. Komedi ve tiyatro gibi valla. Bu hisseye daha önce yatırım yapma manyaklığı ve aptallığını yaptığım için kendimi hiç bir zaman af etmeyeceğim.

Kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi Değildir. Burada yazılanlar, sadece benim şahsi düşüncelerim olup, bu düşüncelere gore hareket edenlerin uğradığı kazanç ya da kayıplardan kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum.
    [/QUOTE]

Bu gün 29 altını 10.000 lot hisse ile kırıp, gün sonunda 28,90 civarı kapatır ise; tahminen yarın 5.000 lot civarı bir işlem hacmi ile 28;50 civarı seviyelere doğru denemeler başlayacaktır. Amaç küçük yatırımcıyı bıktırmak, bezdirmek ve elindeki hissesini satmaya zorlamaktır gibime geliyor. Yarın bu hissede yepyeni bir tiyatro ve komedi başlayacak gibime geliyor.

Kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi Değildir. Burada yazılanlar, sadece benim şahsi düşüncelerim olup, bu düşüncelere gore hareket edenlerin uğradığı kazanç ya da kayıplardan kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum.

Sayfa 391/605 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •