Sayfa 512/605 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon
Arama sonucu : 4838 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by ttaylan63 Yazıyı Oku
    ÇİMBETONUN 20 yıl burda durması yazık değilmi bu bir soygundur
    S...soyulanlar diyeyim bende. Halinden memnun olursa bizi daha çok ssssss......oyalar. buna ben en başından dahilim. Söyleyeyim. Adamın elinde altın yurtlayan tavuk var. Bu tavuğu keser mi hiç. 20 senedir sermaye arttıracak arttırıyor bak ha diye diye. Bizleri ssssss....oyuyorlar. bizde çıt yok. Film hep aynı. Soyanlar aynı. Soyulanlar aynı. Bu işleri izleyenler aynı. Adamlardan hesap sormayanlar. Neyse yeter bu kadar çok ağladım yine bana bize mustehak. 1 kuruş kar açıklamayan temettü nedir bilmeyen kağıdı alırsan 8 sene dedi 28 sene geçse gene ssssss.....oyulursun bana hak bu. YTD.

2. sabırla bekliyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by shaggy54 Yazıyı Oku
    S...soyulanlar diyeyim bende. Halinden memnun olursa bizi daha çok ssssss......oyalar. buna ben en başından dahilim. Söyleyeyim. Adamın elinde altın yurtlayan tavuk var. Bu tavuğu keser mi hiç. 20 senedir sermaye arttıracak arttırıyor bak ha diye diye. Bizleri ssssss....oyuyorlar. bizde çıt yok. Film hep aynı. Soyanlar aynı. Soyulanlar aynı. Bu işleri izleyenler aynı. Adamlardan hesap sormayanlar. Neyse yeter bu kadar çok ağladım yine bana bize mustehak. 1 kuruş kar açıklamayan temettü nedir bilmeyen kağıdı alırsan 8 sene dedi 28 sene geçse gene ssssss.....oyulursun bana hak bu. YTD.
    Bknz izmdc, 40 senedir temettü vermez, 3 aylıkta 300 milyon zarar, fiyat 1 senede 15 e katladı, özsermaye 300 milyon, piyasa değeri 6 milyar, neymiş efem borsadaki fiyatı spek belirler, sizin gibi sazanlar bu hissede bekledikçe bu demek oluyorki yükselmeyecek.....

4. Dentici. Paşam o zaman daha çok bekleyeceksin sende. Benimkileri almayacaginiz çin yapacak bi şeyiniz yok. Ben zararda değilim. Siz tek tek lot saymaya devam edin paşam. Hadi size kolay gelsin. Ytd.

5. Burada spek'lik yapıp insanların lot'larını almaya çalışanlar varsa, şunu iyi bilsinler ki çok mecbur kalmadıkça, bu hisse bedelsiz verinceye kadar ve istediğimiz fiyatlara gelinceye kadar satmayacağız. Sizin planınız ve tuzağınız varsa, Elbet Allah'ın da, insanları kandıranlar için planı vardır. Kime kısmet olacak bilebilirmisiniz. Görmüyormusunuz korona-sel-hastalıklar-depremler felaketler... Sizi Allah'a bırakıyoruz....

6. kanal istanbul un ihalesine katılacak bir italyan şirketi olursa o zaman şansımız bir tık ilerde olur.
    bu aralar italyanlarla aramız iyi gidiyor. bunu gözardı etmemek lazım. italyanlarla libya ve dogu akdeniz de aynı saftayız.

7.  Alıntı Originally Posted by yamankalp Yazıyı Oku
    Burada spek'lik yapıp insanların lot'larını almaya çalışanlar varsa, şunu iyi bilsinler ki çok mecbur kalmadıkça, bu hisse bedelsiz verinceye kadar ve istediğimiz fiyatlara gelinceye kadar satmayacağız. Sizin planınız ve tuzağınız varsa, Elbet Allah'ın da, insanları kandıranlar için planı vardır. Kime kısmet olacak bilebilirmisiniz. Görmüyormusunuz korona-sel-hastalıklar-depremler felaketler... Sizi Allah'a bırakıyoruz....
    Sayın yamankalp burada speklik yapanlar olduğuna inanıyormusunuz? Gerçekten birilerinin elimizdeki malı almak gibi bir niyetinin olduğunumu düşünüyorsunuz 10 yıldır. Hemde bu forumu kullanarak. Artık bütün aksiyon kuşlu sitede oluyor. Benim malımı almaya çok az kalmıştı. Şahsen kafamdaki rakam 100 lerde vedalaşmak idi. tabi açgözlülük bu bendeki. Arkadasımı dinleseydim 80 lerden vedalaşmıştım. Ama sağdan bakıyorsun soldan bakıyorsun 10 yıl önceki maliyeti düşününce ha 80 ha 100 bir anlamı yok zarar açısından.
    Burada bu kadar kalmak aslında sağlığımızı bozuyor. Bakalım neler olacak. Açıkcası düşeceği rakamları az çok tahmin ediyorum. Buraya kimseyi etkilememek içinde yazmak istemiyorum. Kalbimin hep bir köşesinde acaba % 1 de yanılıyor olabilirmiyim diyorum.

8. Sayın Devrikiki, Bu kağıt neden baskı altinda tutuluyor. Kağıdın yasağı kalkmış ve endeks 1 aydır hergun yukselirken, 25-30 maliyetliler tekrar 70-80 lere yükseltip satamazlarmiydi. 60 lara 50 lere indirip satmak daha mı karlı onlar için. Artık kağıt 10 liraya düşürülüp 10 sene daha bekleyeceksem bile amacım belli. İster olsun, ister olmasın. Nice kağıtlar gördüm. Öncede yazdım. Herşey kısmet. Saygılar...

Sayfa 512/605 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •