Sayfa 413/605 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

Sayin SPK79

SPEK in asiri mallandigi kanisina nasil vardiniz ?

Ben takaslara baktigimda tam tersi bir durum goruyorum.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

2.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Sayin SPK79

SPEK in asiri mallandigi kanisina nasil vardiniz ?

Ben takaslara baktigimda tam tersi bir durum goruyorum.

YTD.
    Sayın BORSAKARTALI,

sizce durum nasıl. Ne yapalım? Pazartesi günü aldığım fiyat 28;94 'ten Cmbtn 'u satayım mı; yoksa en azından 18 Nisana kadar bu hissede bekleyeyim mi. bu konudaki tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın BORSAKARTALI,

sizce durum nasıl. Ne yapalım? Pazartesi günü aldığım fiyat 28;94 'ten Cmbtn 'u satayım mı; yoksa en azından 18 Nisana kadar bu hissede bekleyeyim mi. bu konudaki tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.
    Ustad al sat tut tavsiyesi vermem dogru olmaz.

Ben bu fiyatin yuksek bir fiyat oldugunu dusunmuyorum.

Tabi bedelli veya birlesme gelirse o zaman batariz.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

4.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Ustad al sat tut tavsiyesi vermem dogru olmaz.

Ben bu fiyatin yuksek bir fiyat oldugunu dusunmuyorum.

Tabi bedelli veya birlesme gelirse o zaman batariz.

YTD.
    Sayın BORSAKARTALI,

Peki, çok değerli dostum. Teşekkürler. Bu hissenin yükselmeme sebebi, OROSP. ÇOCUĞ, İTALYAN ŞİRKETİNİN YÖNETİCİLERİNİN Cmbtn hissesinde bedelli sermaye artışı yapacak olmaları ya da Cment ile Cmbtn birleşecek olmaları yönünde bir kararın alındığı; bu duyumu içeriden haber alan bazı ASALAK VE KAN EMİCİ ÇAKALLARIN fiyatı düşürmek pahasına bile olsa ellerindeki hisseleri benim gibi GERİ ZEKALI, ENAYİ, SALAK, AHMAK, BORSANIN B SİNİ BİLE BİLMEYEN GARİBAN KÜÇÜK YATIRIMCILARA KÖKÜNE KADAR SOKM.SINDAN kaynaklanmış olabilir mi sence? Senin bu konudaki değerli yorum ve düşüncelerini merak ediyorum. Teşekkürler. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Senirkent bey ,Borsaya yeni mi başladınız.Bu kadar öfke nedir.Bu fiyatlar zaten dip fiyat .Afyon bedelli vermişti.52 TL deyken o zaman hisse 170 TL gitti.Daha bedelli haberi vb birşey yok Cment başladığı yere geri gelir.Ordan çıkanlarda cmbton gelir.sabirli ol .Kısa vadede panik yapacaksan aldığın fiyata ver rahat et

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın SPK79,

Neden sıkıntı yok. Kahvenin içinde sirke, pul biber ve tuz var. Ben içemiyorum bu kahveyi. Sizce spek neden aşırı mallandı. Bence spek Cmentte mallandı. Cment gidiyor; Cmbtn yerlerde sürünüyor. Kesinlikle Y.T.Değildir.
    Sayın SENİRKENT

Cment toplu olduğundan rahat götürüyorlar

Asıl hedef cmbtn ve tam istediklerine ulaşamadılar ve yumurta kapıya dayandı gibi

Adese ( cmbtn) de öğle kasarak al ver yaparken ittfk (cment) bir o kadar rahat grafik ciziyorlar dı

Olur olmaz ben bilmem..sadece bire bir yaşadığım..sayın senirkent..

Boş ver dünya malı değil mi... akışa bırakalım..kahvemizi içelim seyreyelim cmbtn ytd ...ytd...ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Senirkent bey ,Borsaya yeni mi başladınız.Bu kadar öfke nedir.Bu fiyatlar zaten dip fiyat .Afyon bedelli vermişti.52 TL deyken o zaman hisse 170 TL gitti.Daha bedelli haberi vb birşey yok Cment başladığı yere geri gelir.Ordan çıkanlarda cmbton gelir.sabirli ol .Kısa vadede panik yapacaksan aldığın fiyata ver rahat et

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim dostum. Siz bu hisseden çıkana kadar; zararda etsem bu hissedeyim. Ancak bu hisseden çıkarken, özelden beni de uyarırsanız çıkmak için, size ömür boyu minnettar kalırım. Çünkü ben kolay gaza gelen biriyim. Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sayın SENİRKENT

Cment toplu olduğundan rahat götürüyorlar

Asıl hedef cmbtn ve tam istediklerine ulaşamadılar ve yumurta kapıya dayandı gibi

Adese ( cmbtn) de öğle kasarak al ver yaparken ittfk (cment) bir o kadar rahat grafik ciziyorlar dı

Olur olmaz ben bilmem..sadece bire bir yaşadığım..sayın senirkent..

Boş ver dünya malı değil mi... akışa bırakalım..kahvemizi içelim seyreyelim cmbtn ytd ...ytd...ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Size de çok teşekkür ederim dostum. Sabır en büyük erdemdir. Dünya malı doğru söylüyorsun dostum. Sizinle kahve içmek bence de çok büyük bir keyif olacak. İnşallah, yakın zamanda bu hissede bol şekerli bir keyif kahvesi içeriz birlikte, Y.T.D.

Sayfa 413/605 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •