Sayfa 427/605 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    400.000 TL 'ye yakın mal sattı.

YTD.
    Büyük ihtimalle, hissenin 25 li seviyelere kadar düşeceğini bir yerden duydu ki sattı. Arkadaşlar benim tahminim, 25 li seviyeler stop-loss seviyeleridir. Bu seviyelerden oldukça sert yukarı yönlü bir hareket gelecektir diye düşünüyorum. Benim naçizane düşüncem şudur: Gemi batana kadar, gemiden ayrılmamaktır. Ya hep beraber öleceğiz, ya da hep beraber kurtulacağız. Ben ya herro, ya da merro diyorum spek denen ********e. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    CMBTN sektördeki değerli şirketlerden biri haline gelmeye başladı.

YTD.
    Bence de Cmbtn sektördeki değirli şirketlerden birisidir. Ancak Cmbtn yönetim kurulu beş para etmez bir yönetimdir. Eğer ben yönetim kurulunda olsaydım, Cmbtn şu an en az 100 liraydı. Aptal, geri zekalı ve iş bilmez yönetim kurul; bizim gibi küçük yatırımcıları ******** ve aşağılık bir kaç tane trader ve spekülatörün elinde oyuncak etti. Bazıları döviz tevdiat hesabı alır; bazıları dolar ve euro alır; bazıları ise altın ve devlet hazine tahvili alır. Ben şu saatten sonra her ay düzenli olarak Cmbtn alacağım. İnşallah 1 sene içinde kat ve kat bu hisseden büyük para kazanacağım. Benim için bu iş; şeref ve haysiyet meselesi oldu artık. Göreceksiniz, bu hisse 1 sene içinde em azından 50 li seviyeleri mutlaka tekrar deneyecektir. Spekülatörlere, Cmbtn yönetim kuruluna ve ******** ve aşağılık traderlere hodri meydan diyorum. Ben bu hisse en az 50 li seviyeleri tekrar görene kadar buradayım ve bir yere kesinlikle kaçmayacağım. Seve seve ya da sevmeye sevmeye bu hissede 1 yıl içinde tekrar en az 50 li seviyeleri göstereceksiniz aşağılık ve ******** herifler.

Kesinlikle herhangi bir kimseye yatırım tavsiyesi olmayıp, burada yazılanlar sadece kendi şahşi düşüncelerimdir.

Bu hisse sizce toplu mu ?

Ben takasları incelediğimde Toplu mal göremiyorum ?

Diğer kısmı %40 neredeyse mallar KY 'ye dağılmış.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

4.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    Bu hisse sizce toplu mu ?

Ben takasları incelediğimde Toplu mal göremiyorum ?

Diğer kısmı %40 neredeyse mallar KY 'ye dağılmış.

YTD.
    Toplu olsun yada toplu olmasın. Ne değişecek ki. Ben 1 yıl (365 gün) süre içinde tekrar 50 li seviyeleri görecek diyorum. Zaten operasyon şu an Cment hissesinde yapılyor, oradaki malın yüzde 90 'ı toplu. Cmbtn da figüran ya da üvertür sanatçı gibi assolist Cment 'ten önce düşüyor alçak alçak. Bence bunların hepsi oyun. Hedef, Cmbtn daki küçük yatırımcıların elindeki hisseliri düşük fiyattan almak. Esas operasyon Cmbtn da olacak gibime geliyor. Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Toplu olsun yada toplu olmasın. Ne değişecek ki. Ben 1 yıl (365 gün) süre içinde tekrar 50 li seviyeleri görecek diyorum. Zaten operasyon şu an Cment hissesinde yapılyor, oradaki malın yüzde 90 'ı toplu. Cmbtn da figüran ya da üvertür sanatçı gibi assolist Cment 'ten önce düşüyor alçak alçak. Bence bunların hepsi oyun. Hedef, Cmbtn daki küçük yatırımcıların elindeki hisseliri düşük fiyattan almak. Esas operasyon Cmbtn da olacak gibime geliyor. Y.T.D.
    CMBTN 'da KY mi var sence ?

Burada yazan 3 kişi var.

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    400.000 TL 'ye yakın mal sattı.

YTD.
    Özel emirmi Sn.borsakartalı.Zira toplamda 7200 lot gibi bir satış rakamı var kademe analizinde.

Alıntı Originally Posted by ozak23 Yazıyı Oku
    Özel emirmi Sn.borsakartalı.Zira toplamda 7200 lot gibi bir satış rakamı var kademe analizinde.
    15 dakikalık gecikmeli hacimden böyle bir çıkarım yaptım.

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    CMBTN 'da KY mi var sence ?

Burada yazan 3 kişi var.

YTD.
    Bence kağıdın yarışı ky nin kucağında pimi çekilmiş saatli bomba gibi duruyor. YTD

Sayfa 427/605 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •