Sayfa 419/605 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    şirketin içinde bir hesaplar yapıyorlar ama nedir bizler bilemeyiz biz bilançoya oda makyaşjlı bilançoya bakar özkaynaklara bakar borçluluğuna bakar satışlarına bakar alacaklarına bakar yorum yaparız.ama ilk defa yüklü arsa satışıda olsa kar güzel bu bilançoda yaprak kıpırdatmadılar çimbetonda .bir şeyler dönüyor ama nedir bilmiyoruz .tahmin ediyoruz.birleşme olayını kaldırdık bedelsiz olursa yüklü yapmazlar 400 verseler süper olur yanındada 400 bedelli versinler .bizde kaymaklı kadayıf yiyelim ne diyelim bunlar yarın haber çıkarmayacak olsalardı yukarı hareket yapardı tahminim .....inş dileklerimiz doğrultusunda bomba haber gelicek yıllardır mağdur etti yatırımcıyı çimbeton
    Üstad bedelli vermesinler bedelsiz yeter

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

2.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    şirketin içinde bir hesaplar yapıyorlar ama nedir bizler bilemeyiz biz bilançoya oda makyaşjlı bilançoya bakar özkaynaklara bakar borçluluğuna bakar satışlarına bakar alacaklarına bakar yorum yaparız.ama ilk defa yüklü arsa satışıda olsa kar güzel bu bilançoda yaprak kıpırdatmadılar çimbetonda .bir şeyler dönüyor ama nedir bilmiyoruz .tahmin ediyoruz.birleşme olayını kaldırdık bedelsiz olursa yüklü yapmazlar 400 verseler süper olur yanındada 400 bedelli versinler .bizde kaymaklı kadayıf yiyelim ne diyelim bunlar yarın haber çıkarmayacak olsalardı yukarı hareket yapardı tahminim .....inş dileklerimiz doğrultusunda bomba haber gelicek yıllardır mağdur etti yatırımcıyı çimbeton
    Sayın NEVZATWW,

Yorumlarınızı dikkatle ve büyük bir zevkle okudum. Ancak Cmbtn ya da Cment firmasında çalışan herhangi bir çalışan farklı bir rumuzla da olsa (ismini ve görevini saklamak kaydıyla) mutlaka bu konuda bu forumda olumlu ya da olumsuz bir yorum yapmaz mıydı. Ben bu şirketlere ait fabrikalarda çalışan birisi olsam; kendimi gizlemek kaydıyla, bu konuda aldığım dedikoduları bile paylaşırdım. Bence yarınki genel kurulda, KOSKOCAMAN BİR HİÇ ÇIKACAK. Olan benim ve sizin gibi gariban küçük yatırımcılara olacak yani biz yine her zamanki gibi mağdur olacağız gibime geliyor. Yarınki genel kurula bende katılacağım inşallah. Cmbtn firmasındaki yetkililerle de her konuda tartışacak ve yaptığım yatırımlardan elde ettiğim zararların hesabını onlardan sormaya çalışacağım. eğer bu işi başaramıyorsanız, bırakın bu işi biz yapalım, inanın firmayı sizden çok daha karlı ve verimli olarak yönetiriz diyeceğim. Allah bizi bu duruma düşürenlerin BEL.SINI VERSİN. Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Burada yazılanlar, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmayıp; sadece kendi şahsi düşüncelerimden ibarettir. Y.T.D.

Bedelsiz sermaye arttırımı için tek dönemlik kar yeterli olacak mı ki ?

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

4.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sayın NEVZATWW,

Yorumlarınızı dikkatle ve büyük bir zevkle okudum. Ancak Cmbtn ya da Cment firmasında çalışan herhangi bir çalışan farklı bir rumuzla da olsa (ismini ve görevini saklamak kaydıyla) mutlaka bu konuda bu forumda olumlu ya da olumsuz bir yorum yapmaz mıydı. Ben bu şirketlere ait fabrikalarda çalışan birisi olsam; kendimi gizlemek kaydıyla, bu konuda aldığım dedikoduları bile paylaşırdım. Bence yarınki genel kurulda, KOSKOCAMAN BİR HİÇ ÇIKACAK. Olan benim ve sizin gibi gariban küçük yatırımcılara olacak yani biz yine her zamanki gibi mağdur olacağız gibime geliyor. Yarınki genel kurula bende katılacağım inşallah. Cmbtn firmasındaki yetkililerle de her konuda tartışacak ve yaptığım yatırımlardan elde ettiğim zararların hesabını onlardan sormaya çalışacağım. eğer bu işi başaramıyorsanız, bırakın bu işi biz yapalım, inanın firmayı sizden çok daha karlı ve verimli olarak yönetiriz diyeceğim. Allah bizi bu duruma düşürenlerin BEL.SINI VERSİN. Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Burada yazılanlar, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmayıp; sadece kendi şahsi düşüncelerimden ibarettir. Y.T.D.
    bizdekiki sadece yıorum onlar bu yazıları okuyarak karar almazlar varsa güzel haber zaten zamanı gelmiş uygulamaya koymuşlardır demek yoksa benim 400 bedelsiz verirmi aacaba dememle onlar hiç rahatsız olmaz can dostum neden bedelsizi ve ya bedelliyi bekledim özellikle bu yönetim kurulu oncesi hissede hiç hareket olmadı önceki senelerde gazı veriyorlardı her kes umutla bedelsiz beklentisine giriyordu bu sene tersi oldu bilanço güzel gitmedi özsermaye güzel hissede anarmallik yok anarmal olan şirket sahipleri hırsız resmen içini boşaltıyor para aktarıyorlaryoksa güzel para kazanan çimbeeton zararla uğrasıyor evet bedelsiz belki gelmiye bilir ben bir umutla bekliyorum diyorumya 400 den fazla olmaz olsadaah olsa umut can dostum

5. bu iki kardeş şirketin.en büyük sorunu ..ortulu mal transferiye sirketi zarara ugratiyor, olması (kanitlanmis) ,danismanlik adi altinda parayi diger sirketlerine aktariyormus(genel yonetim giderleri altinda), Ben bu gavurlarin yaptigina degilde,bu hirsizligi yapmalarina goz yumanlarin .....! ya bunlardan hesap sorulmalı aslında..

6. Takaslara bakarak bir şey anlaşılmaz.eğer hisse kurumlara dağıtılarak tam anlamıyla toplanmamış ise bu genel kurulda göstere göstere birşeyler acıklamazlar. Ytd ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Takaslara bakarak bir şey anlaşılmaz.eğer hisse kurumlara dağıtılarak tam anlamıyla toplanmamış ise bu genel kurulda göstere göstere birşeyler acıklamazlar. Ytd ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın SPK79,

Bu genel kurulda zaten göstere göstere bir şey yapmayacakları belli dostum. Ancak sorun şu: Borsada gerçekler satılır ve beklentiler satın alınır. Genel kurulda bir şey çıkmayacağını içeriden haber alan ÇAKALLAR, genel kuruldan sonra, sermaye artışı olmayacağı beklentisi bittiği için; son dönemde yüksek kar açıklayan ve belkide 2019/3 Aylık ilk çeyrek bilançosunun da pozitif gelebileceği beklentisi ile Cmbtn, hissesinin ileri dönemdeki olumlu beklenti haberlerinin satın alınması ile yükselmesi gerekmez mi? Allah, bu gün hepimizin yardımcısı olsun. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Sizce yarın ne olur genel kurulda dostum. Düşüncelerinizle ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.
    ne olacağını bilmem mümkün değil...kimse bilemez...
    ancak bir şirketin ederinin hasılatından daha düşük olmamalı...
    bu şirketteki hisse sayım çok değil ama yine de 200 m edere ulaşıncaya kadar tutacağım ben kendi adıma...
    ytd
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Sayfa 419/605 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •