Sayfa 384/605 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4835 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Inan hic bi spek geri zekali diil hele bu hafife alinacak biri hic degil.sadece oyle oldugunu dusunmeni istiyodur.
    Oyle profesyonelce hareketleri varki.bu sayede sana bile hisselerini sattirabiliyor. 7-8 sene tutuktan sonra.
    Bide tersten dusun derim
    Senin menfaatine ve kazanamamana sebeb
    Spegin geri zekali degil. aksine cok akilli oldugunun belirtisi.

Bedelsiz olayina geline hic ummadigimiz ve tahmin etmedigimiz bir anda olacak.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili Dostum,
    Bu hissedeki Spekülatör hala diyorum, GERİ ZEKALI, APTAL diye, Çünkü aksi olsaydı Cmbtn 'nun 5 trilyonun üzerinde kar açıklayacağını bildiği için kağıdı 35 li seviyelere çıkartır, o seviyelerde herkesin eline verir, daha sonra kağıdı 25 li seviyelere düşürürdü. Ancak bunu geri zekalı ve aptal biri olduğu için yapamadı. Neyse, benim elimde Cmbtn yok ve yakın zamanda (en azından 31 Mart seçimleri bitene kadar) almayı da düşünmüyorum. Zaten Spek te benim gibi düşünüyordur aptal olduğu için. 31 Mart 2019 tarihinden önce aptal ve geri zekalı spek herhangi bir hareket yapamaz zaten. 31 Mart tarihinden sonra da bulunduğu seviyeye göre, ben de alım yapıp yapmayacağıma karar veririm. Bu arada zaten istesem de alım yapamam, çünkü geçen hafta tüm paramı RAYSG 'ye yatırdım forumdaki tavsiye üzerine. 31 Mart tarihinden sonra görüşmek üzere APTAL VE GERİ ZEKALI SPEK EFENDİ. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Açılışta yukarı yönlü bir hareket olacağını düşünüyorum. Daha sonra 28,20 seviyelerine doğru bir kademeli düşüş olacak gibime geliyor. Eğer gün içinde 28,20 seviyesine düşerse, yavaş yavaş alımların geleceğini düşünüyorum. Spek, geri zekalının biri gibime geliyor. Spek bu seviyelerden yavaş yavaş alımların başlayacağını düşünmüyor mu? Hedef en altta 27 seviyeleri, en üste ise 30 seviyeleridir. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Senirkent hocam 28.20 yi gösteremeyecek gibi

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Senirkent hocam 28.20 yi gösteremeyecek gibi

Sayın SPK79 Hocam,
    Belki bu gün APTAL VE GERİ ZEKALI SPEK, 28,20 yi göstermeyecek ama 31 Mart 2019 tarihine kadar bence 27 leri de gösterecek gibime geliyor. Ben zaten 31 Mart seçimlerinden sonra Cmbtn almayı düşünüyorum. Şu an tüm paramı RAYSG (Ray Sigorta) hissesine yatırdım. Size hayırlı ve bol kazançlar dilerim dostum. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Bende ilaveleri o seviyelerde yapmayı düşünüyorum.Ostim ,uşak da biraz yol alalım hele spek kardeş bir şeyler çizer artık

5. 28.20 olmayacak gibi piyasalar yardım etmiyor. Bazen grafiği bakayım diyorum.diktir et rakamlara odaklan deyip kapatıyorum.

6. Burada spek olduğunu düşünmüyorum..

Olsa olsa kısa vadeli gir çık yapan küçük gurupcuklar var..

7. Bedelsizede takılmayın..bakın milyonlarca kar açıklayan hemde neredeyse her yıl açıklayan erbos bile ancak %250 bedelsiz verdi..onca imkanı olmasına rağmen
    yıllar önce bağfaş iki defa ,onca bedelsiz potonsiyeline rağmen bedelli yaptı..

Bununda ne yapacağı meçhul..

Bedelsiz hayali güzelde takılıp kalmamak lazım bizim gibi..

8. 30.04 ' u kirdiginda hizlanacak inş.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 384/605 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •