Sayfa 376/605 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 4834 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Merhaba Cmbtn yatırımcıları, dün ve bu gün elimdeki tüm Cmbtn hisselerini sattım. Minas hissesi aldım. Cmbtn da yüzde 10 civarında zarar ettim satınca. NİBAS hissedince de bu gün itinari ile yüzde 9 kar ettim. Kısacası Çöven denilen suluk ve ****** kağıttan çok az zararla bu gün itibari ile kurtuldum. Allah Çöven spekülatörlerin belasını versin. Geride kalan tüm Cmbtn yatırımcılarının ALLAH yardımcısı olsun.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. [QUOTE=Senirkent;3061977]Merhaba Cmbtn yatırımcıları, dün ve bu gün elimdeki tüm Cmbtn hisselerini sattım. NİBAS hissesi aldım. Cmbtn da yüzde 10 civarında zarar ettim satınca. NİBAS hissesinde de bu gün itinari ile yüzde 9 kar ettim. Kısacası Çmbtn denilen suluk ve ****** kağıttan çok az zararla bu gün itibari ile kurtuldum. Allah Çmbtn spekülatörlerin belasını versin. Geride kalan tüm Cmbtn yatırımcılarının ALLAH yardımcısı olsun. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Gecen hafta 29 dan bende cıktım bera aldım bugun %30 kârla sattım bu hissede iki yıl bekleyip paramın eridigine mi yanayım o kadar kacırdıgım fırsatlara mı uzuleyim bedelsiz açıklasa 150 tl ye gitse zerre uzulmuyorum 2 lira ustu hicbir hisseye girmeme kararı aldım kumar hisseleri bunlardan daha iyi en azından hacim var hareket var vur kaç karını cebine koy..

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kuralkan Yazıyı Oku
    Gecen hafta 29 dan bende cıktım bera aldım bugun %30 kârla sattım bu hissede iki yıl bekleyip paramın eridigine mi yanayım o kadar kacırdıgım fırsatlara mı uzuleyim bedelsiz açıklasa 150 tl ye gitse zerre uzulmuyorum 2 lira ustu hicbir hisseye girmeme kararı aldım kumar hisseleri bunlardan daha iyi en azından hacim var hareket var vur kaç karını cebine koy..

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu gün de NİBAS 'tan yüzde 19,95 kazandım. Dün NİBAS 'tan yüzde 11 kazanmıştım. Toplam kazancım NİBAS hissesinden yüzde 21 'i buldu. ****** ve sülük CMBTN hissesinden yüzde 10 zarar ederek dün kurtulmuştum. Allahın izniyle NİBAS hissesini de bugün sattım. İki günde kazancım yüzde 11 oldu. Cmbtn denilen ****** ve sülük tuvalet kağıdının Canı Cehenneme. Allah CMBTN yatırımcılarının yardımcısı olsun. Bence, CMBTN hissesini CMENT hissesi ile birleştirerek borsa kotundan çıkartmalıdırlar. CMBTN hissesi bırakın Borsada işlem görmeyi, ancak tuvalet kağıdı olarak kullanılmayı hakkediyor. Bence CMBTN hissesinin hedef fiyatı 25 TL 'dir. Yatırım Kesinlikle Tavsiyesi Değildir.

5. Sen daha 29'u geçme emenuke

Senin neyine pirim yapmak

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Sen daha 29'u geçme emenuke

Senin neyine pirim yapmak
    Ben size demiştim beyler. Bu hissedeki spek aşağılık bir köp.ktir. Benim tahminim bu hisse, gün sonu 29;00 TL nin altında ve ekside günü kapacaktır. Allah Cmbtn yatırımcılarının yardımcısı olsun. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Yıllardır tanırız kendisini

8. şuursuzca ve aptalca uygulanan bir baskı var.tahta çok sığ ve spekler bunu çok güzel kullanıyor.
    şirket ne kadar gelecek karı kırpsa da ,tahtayı baskılayanlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın, er ya da geç bu tahta hakettiği yeri bulacaktır.
    sanmıyorum ama aksi tek bir ihtimal var; şirket tarafından görevlendirilen birileri çimentaş karşısında çimbetonu değersizleştirme ve birleşme sırasında menfaat elde etme çabası olabilir ki şirket böyle bir şeyin olmadığını söylüyor.ayrıca bir iki ay içinde gelebilecek birleşme kararı , içeriden birilerinin bilgi aldığını ve cimbeton ve çimentaşın fiyatlarının birleşme nedeniyle manüple edildiğini gösterir ve bu da suçtur .
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 376/605 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •