Sayfa 123/989 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 977 - 984 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ..................
    Son düzenleme : garibanca; 10-12-2018 saat: 13:44.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant iyi düşünmüşsün erkurtun fabrikası toyota ya çok yakın ve hazır kurulu tesisler, üretim yeri bakımından da 30 dönüm büyüklüğüde oldukça iyi
    çok daha öncede düşündümde resmi bir bağ kuramadım tek tesellim karşılıklı anlaşmalar ile ortaklık değilde sözleşmeler le yürümüşler diye düşünüyordum .bakalım ne olacak dediklerin gibi ise spk da üzerine gidiyorsa bu firmalarla ikili kamuya açıklanmamış anlaşmaları var ise vay haline ya bunları düzeltmesi gerek yada üzerine giderler ise şirket mali kaçırmak bile çıkarmı açaba diye düşünmeden geçemiyorum.son günlere yaklaşılıyor.

3. Sayın 2onur2 sizin Ali Çavuşoglu ile bir temasınız oldumu olduysa yapılacaklara dair ne gibi izlenim aldınız.sonuçta hepimiz burda sonu iyi biten bir film üzerine senaryolar yazıyoruz çiziyoruz iyi niyetli olarak ama asl olan çavuşogulları için de film aynımı yada buna yakınmı.clçavuşogulları hiç bir şekilde piyasaya çıkmıyor ne bir görünür çalışmaları var nede ne yapacakları hakkında en ufak bir emare vermiyorlar.ne telefonlara çıkarlar nede ortaklarıyla muhatap olacak bir kişi dahi görevlendirmediler.gecmişte muhaseden sorumlu bir bayan vardı.ara sıra açar ondan sorgulamalarımız olurdu fakat oda işi bırakdıkdan sonra fabrikaya bir muhatap bırakmadılar.

Biraz iddalı olacak ama borsadan atılmadan tam hatırlamıyorum ama az önce yada az sonra olabilir nipponun yönetici s.dogantürk gönderildikten sonra printaşın faaliyeti bıçak gibi kesildi .fabrikada az bir sekilde boya üretimine devam edildi taaa tesislerin büyük bölümü kiraya verilene kadar.2onur2 dediği gibi arsa üzerinde bir müddet sonra sanayi faaliyeti icra edilemeyecek olması nedeniyle hazır soru işaretlerinin çok olduğu bir ortamda ""nippon "" nun sa içinde olduğu bir operasyon yapılmışmıdır. Printaş faaliyetinin anında kesilmiş olması bu fikri bana veriyor.bilmiyorum üretiyorumda olabilir kafamda ama oto boyası ve gereçleri üreten bir yapı oto sekterünün bu kadar gelişmiş olduğu bir ortamda sadece toyotaya çalısmıyordu ben her ay borsaya giden bildirimleri incelerdim printasın satısları ortalama her ay 1 000 000 000 tl idi toyotadan sonra bu rakam 2 000 000 000 tl ye çıktı bazen biraz daha fazka.ne olduda nippon anlasması bozulunca printaşın bütün faaliyeti bitti.??????uzattım karma karıştı pardon

4. Sösleşmelerle iş götürüyorlar bilgi ve belge gizlemeleri ve yeminli nin stoklar ve faturalarla ilgili bilgi ve belge vermemeleri ni de sınırlı olumlu görüşünün dayanakları olarak gösterdi neden Hasan bey de fatura konusunu dillendirdi basın açıklamasında konu hakkında ticaret sicil müdürlüğünün ve ortaklarının bilgisi vardır ama belgeleri açıklayacağı zaman geldi bence sözleşmelerde ne var ticaret sicil müdürlüğü bunların ne yaptığını biliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın 2onur2 sizin Ali Çavuşoglu ile bir temasınız oldumu olduysa yapılacaklara dair ne gibi izlenim aldınız.sonuçta hepimiz burda sonu iyi biten bir film üzerine senaryolar yazıyoruz çiziyoruz iyi niyetli olarak ama asl olan çavuşogulları için de film aynımı yada buna yakınmı.clçavuşogulları hiç bir şekilde piyasaya çıkmıyor ne bir görünür çalışmaları var nede ne yapacakları hakkında en ufak bir emare vermiyorlar.ne telefonlara çıkarlar nede ortaklarıyla muhatap olacak bir kişi dahi görevlendirmediler.gecmişte muhaseden sorumlu bir bayan vardı.ara sıra açar ondan sorgulamalarımız olurdu fakat oda işi bırakdıkdan sonra fabrikaya bir muhatap bırakmadılar.

Biraz iddalı olacak ama borsadan atılmadan tam hatırlamıyorum ama az önce yada az sonra olabilir nipponun yönetici s.dogantürk gönderildikten sonra printaşın faaliyeti bıçak gibi kesildi .fabrikada az bir sekilde boya üretimine devam edildi taaa tesislerin büyük bölümü kiraya verilene kadar.2onur2 dediği gibi arsa üzerinde bir müddet sonra sanayi faaliyeti icra edilemeyecek olması nedeniyle hazır soru işaretlerinin çok olduğu bir ortamda ""nippon "" nun sa içinde olduğu bir operasyon yapılmışmıdır. Printaş faaliyetinin anında kesilmiş olması bu fikri bana veriyor.bilmiyorum üretiyorumda olabilir kafamda ama oto boyası ve gereçleri üreten bir yapı oto sekterünün bu kadar gelişmiş olduğu bir ortamda sadece toyotaya çalısmıyordu ben her ay borsaya giden bildirimleri incelerdim printasın satısları ortalama her ay 1 000 000 000 tl idi toyotadan sonra bu rakam 2 000 000 000 tl ye çıktı bazen biraz daha fazka.ne olduda nippon anlasması bozulunca printaşın bütün faaliyeti bitti.??????uzattım karma karıştı pardon
    Daha önce yazdım yazılarımda hepsinin cevabı var ali beyle konu ile ilgili bir görüşmem olmadı görüşmem yüzeyseldi içerik yoktu. Mesajı birazdaha sabırdı 6 ay oldu bukadar .Nippon konusu devam ediyor sözleşme ile kaptada açıklama var iki seferde ben yazdım burda bilgi verilmiyorsa verilmiyeceği anlamına gelmez. Çok detay var fakat çözülmüyecek bir şey yok. Ticari sırlar la ilgili gizlilik anlaşması vardır yeni kurulan veya kurulacak fabrikalar eninde sonunda açıklanacaktır.kanunlar bunlara hak tanıdığı için dir. Ondan açıklama yapamıyorlardır.sonuçta ortaksın ve kurucuların sorumlulukları var ortaklarına eninde sonunda açıklama yapacak (5yıl)süresi var. Eğer sonuca ulaşılmazsa mahkeme süreci başlar.

6. Birkaç aydır foruma girmiyordum, 90 sayfa yazı yazılmış.
    Kurtulduk mu, ne oluyor? Ciddi bir şey olmasa bu kadar yazı yazılmaz.
    Biri özet geçebilir mi?

7. hoş geldin senin yazınızı paylaştım geçmişten alıntı yapıp.kusura bakma dikkatimi çekmişti o zaman

8.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Birkaç aydır
    foruma girmiyordum, 90 sayfa yazı yazılmış.
    Kurtulduk mu, ne oluyor? Ciddi bir şey olmasa bu kadar yazı yazılmaz.
    Biri özet geçebilir mi?
    9 yılda 90 sayfa özet çıktı 9 sayfada senin borcun var nerelerdesin

Sayfa 123/989 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •