Sayfa 114/989 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 905 - 912 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. 3.9 milyon piyasada holdingte olması lazım birinin şahsi hesabında ise pazarlık büyük olur kurucularda 9milyon olması lazım.

2. Türkiyede olay oldumu para amerikaya avarupaya kaçıyor peki avrupadaki olaylardan etkilenenler parayı nereye kaçırır .

3. Ben Avrupadan değilde türkiye ye çinden yada körfezden sermaye girişi bekliyorum.inşallah bundan çbs de nasiplenir.dövizin yükselmesi üzerine o kadar sudan ucuz türk şirketleri varki.örnek 1milyar dolarla türk şirketlerini alacak bir yabancı fon bistte işlem gören tüm şirketlerin yarısını neredeyse alır...off ya nerden girdim bu konuya konumuz sanki bu....dualarımız ve dileklerimiz bir şekilde 5 yıl önce esir alınmış birikimlerimizin tekrar bizlere dönmesi

4. Yartırmcı olduğunu unutma ancak parçaları birleştirerek bir sonuca varırsın önemli olan senin değil karşındaki ne düşünüyor yoksa tedbir alamazsın. Türkiye merkezde önce de öyleydi sonrada öyle olacak. Dün ipek yoluvardı artı şimdi avrupa yoluda olacak rüzgarı iyi takip etmek lazım.

5. Valla kardeş beş yıldır ne ben nede benden başka hiç kimse o karşıdaki kişinin ne yapmaya çalıştığını anlayamadı.ama umutlu bekleyişimiz devam etmekte.konuyu çözüme kavuşturacak kişi acaba ne yapmak istiyor aklında ne var.inşallah geri sayıma başladığınız süre bittiğinde ortakları olarak bir yol haritasını ögrenme şansımız olur.

6. İnsidertreding diye bir mesele var bugün vestel ile ilgili haberde vardı 500 bin ceza vermiş spk içsel bilginin sızdırılması ile ilgili ben hayatımın en ciddi kararını verdiğime inanıyorum borsadan atılmamızda tecrübe oldu hesap edemediğim bir olaydı.ne kadar az hata yaparsan sonuçta okadar iyi olur.

7. 2onur2 şafak kaç .

8. Şafak 26 tabiiki bana göre sana göre kaçtır .

Sayfa 114/989 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •